En sevdiğiniz çikolata çeşidi hangisi?

ben bitter çikolataya bayılırım. En sevdiğiniz çikolata çeşidi hangisi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bitter candır, Çikolatanın da hasıdır, Lafta değil gerçekten katkısı en az en gerçek çikolatadır, Bitter ayrı bir kültürdür, Sabır ister, Ağızda eriyişini tadın ağızda yayılışını hissetmek bir başkadır, Canı tez olan sütlü çikolataya alışık olan katır kutur yerse bir şey anlamaz,

Alışmak gerekir, Sigara gibidir bitter çikolata, Zorlanarak başlanır sonrasında tiryakisi olunur,

Sütlü çikolatalar hele hele beyaz çikolata en kaçınılan şey olur artık, Zira bittere alışınca diğer çikolatalar insanı bayar, Beyaz çikolata hele bence çikolatadan en uzak sadece lafta bir çikolatadır,

Denediğim markalar arasında beni en çok kendimden geçiren LIND %70 kakaoluydu, O benim platonik aşkım oldu hatta, Her yerde bulup alamıyorum, O olmadığında da ETI Karam antep fıstıklı da candır iyi gider, O çikolatanın eriyişinin ardından kalan antep fıstıklarını kalan son çikolata hüzmesiyle birlikte yemek ağızdan en son o tadın kalması insana ayrı bir mutluluk verir

Bunların yanında tek istisna geçeceğim Nutelladır, O kraliçemizdir candır onu ayrı tutarız

Erkekler Ne Diyor 29

Kızlar Ne Diyor 31

Yükleniyor...