İlluminati Türkiye'den kimler var?

Merhaba illuminatiyi bilen bilirTürkiyeden hangi isimler sizce bu örgüte üye? teşekkürler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Br0 :D yani bu soruyu gerçekten bilgili birisi olsan sormazdın neden dersen çünkü bu filmlerde gördüğün gladio ve ismini duyduğun illuminati yani dünyayı yöneten gizli güçler filan var doğru ama istihbarat birimleri bile bu örgütlere çalışanların bir kaçını bulmak için neler yapıyor böyle daldan dala gezen sözlerle kimseyi ayırt edemezsin onlar uydurma laflar, gerçekten bu örgütlere hizmet eden birisi zaten yetiştirilmiştir ve kafası iyiyken bile örgütçü olduğunu söylemez yani sen ve burdaki herhangi birisinin bunu bilmesi imkansız.

• sana gore ısleyısı farklıdır
      ben ısım sordum ısıne gelmıyorsa yazmazsın ayrıca senden de süphelendim

Erkekler Ne Diyor 19

• Ben ve müridlerim

• Hey gizli illüminati nedir? :DD

• sertap erener tarkan dahasıda var lan lan varya bunların hepsini top niyetine sahada oynatacaksın. İlluminati eger gercekse Cehennemde yanacaklar Tanrısız bir yasam olamaz kimse kurtulamıcak biz Turkler Tanrısız yasayamayız tanrı ve bu cabamız sayesinde gecmiste en buyuk devletleri kurduk.

• kimler üyedir güzel soru ama o tarikatı dünyanın en önemli istibaratları çözememiş biz nasıl çözek.)

• istihbaratlar zaten onların elinde
      hala ogrenemedin mi?
      pışık

• bu kadar net biliyorsan .) sende mi onlardansın

• Adnan Oktar ve minik kedicikleri

• Çevremde pek yok, ama olsaydılar da söyleyeceklerini sanmıyorum zaten.

• Bence bir çok kişi haberi olmadan bu örgüt tarafından kullanılıyor

• illuminati boş bişi ya sen de boşver gerçek olayları araştır mesela rockefelers var senin beynine çip yerleştirmeye çalışıo sen bunlarla uğraşırken :)

• sen onu geciceksin, benim herşeyden haberim var
      herkesi kendi ayarında sanma

• bu sorunun cevap kimse bilemez bilseydi zatn...bir gizliliği kalmazdı dimi...zatn bunu bilirsen gladyoyu ve masonlarıda bilirsin...

• Kimse cıkıpda ben illumunatiye üyeyim demez ve dolayısıyla da bilmiyoruz :) ne desek gnahlarını almıs oluruz.

• Doğuş, Nihat Doğan, Atilla Taş

• nihat dogan ne alaka? hayır bence o degil

• Haluk Hepkon - Komplo Teorileri Tarihi, Erol Mütercimler - Komplo Teorileri bu kitapları oku kim hangi örgüte üye. İlluminati nedir, Masonluk nedir, Tapınak Şovalyeleri nedir hepsini öğrenirsin ;)

• youtube dan daha detaylı bilgiye sahip olursun.

• bbbbbbbbennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn;)

• sertap erener, tarkan

• katılıyorum, atiye kenan dogulu , nil karaibrahimgil zaten sertabın akrabası ,ve tan dan da şüpheleniyorum
      şarkı sözlerine baktıgımız zaman da görebiliyoruz
      bu isimleri ne tv de görmeye ne de radyoda duymaya tahammülüm yok

• en ıyı cevap :p

• ee iyi de, konuyu acan yazdı onu da

• Türkiye'den hangi isimler sizce bu örgüte üye? demişsin. Ki zaten internette orada burada konuşulan isimler mevcut. Sende bilirsin. Benim duyduklarım; Tarkan, Atiye, Kenan Doğulu, Sagopa Kajmer. Ama sadece bir saçmalık bu İllüminati. Yok öyle bir şey ya.

• Off yine mi illüminati, güllü memati olayları yahu. Arkadaş daha varlığı bile henüz kanıtlanamamış sözde bir örgüt için neyi tartışmak istiyorsunuz inanın bir türlü anlamış değilim açıkçası! Sadece 1776 yılında kurulmuş bir cemiyettir. Sözde Dünya'yı ele geçirme planları vardır. Ama faaliyetlerinden bir tanesi bile kanıtlanamamıştır. Gerçekten var olduğu bile belli olmayan bir örgüttür. Yani ortada herhangi bir somut delil yoktur. Ama bizim halkımız tek göz, üçgen bilmem ne gördü mü direkt yapıştırıyorlar illüminatiyi. Yok öyle bir Dünya arkadaş. Ben öyle bir örgütün olduğuna inanmıyorum. Bu bilinç altı mesajları falan filan sadece ilgi odağı olmak. Eğer böyle büyük bir örgüt var olsaydı neden bu kadar ilgi çekmek istesinler ki? Şimdi diyecekler işte zihin kontrolü yapmaya çalışıyorlar falan. Saçmalık. Tamam subliminal mesajlara inanıyorum. Somut delilleri var. Ama bu İllüminati tamamen bir saçmalıktan ibaret!

• ben değilim.

• ünlülerden diye sormustum

• nerden bılıyon bende ünlüyüm belki.

• yaz da öğrenelim

• atilla taş olabilir. vatanseverliği sonlandırma görevini o üstlenmiş.

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...