• Sor
  • Bence

Dudağımda 5 tane birden uçuk çıktı ne yapacağım ben?

arkadaslar alt dudağımda yan yana 5 tane ucuk cıktı ama öyle böyle degıl alt dudagım estetıklı gbı oldu aşırı şiş ve cook canım acıyor . ucuk kremlerı kullanmama ragmen ıse yaramadı napıcam yahu tamda bayram ustuu :( acısını alcak bıraz daha gecmesını hızlandırıcak bısey yokmu

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Saçma gelecek belki ama ekmek içi bastır...

• yok ya yeter ki gecsin de herseyı denemeye razıyım. Gercekten ıse yarar mı ?

• Evet... Bu arada ağız hijyenine dikkat et, dişlerinle beraber dilini de fırçala ve mümkün olduğunca uçuklara elinle dokunma

Erkekler Ne Diyor 7

• zeytin yağını nane ile karıştırıp içine iki çay kaşığı yumurta sarısı koyup terbiye et.ama sakın dudağına sürme.

• Dalgamı gecıyosun . dudagımda ucuk cıktı dıyorum dudagına surme dıyosun

• koptummmmmmmm gülmekten

• yoğurt da katmalı bence..

• Nasıl geçti uçuğun bu zamana kalmaz acil cevap verirsen sevinirim en etkili yol hangisiydi :(

• Daya limonu.

• mumkun oldugunca nemlı tutmaya calıs. az da olsa rahatlarsın gecme konusuna gelınce yıne ucuk kremı almanı onerecektım ama varmıs..ayrıca sıkıtı stres yapma bu kadar

• Mümkün mu sıkıntı yapmamak .. Ama su dudagm gecsın herseyı bu kdr kafaya takmıcam çok canım acıyor ya :(

• ay canim cok mu aciyor :)))) vah vah vah

• 5 taneyi nasıl aynı anda çıkarabilien bir dudağa sahipsin..zenci dudağı mübarek

• Ne bileyim ya 2 3 tane bırden cıktıgı olurduda bu sefer çok kötu . Nur yerlıtasın dudagı gbı oldum

• sıkıntılı la senin dudak. :(

• hmmmm enteresannnnn

Kızlar Ne Diyor 7

• yumoş veya bir pet şişe bul kaynar su doldur onuda bir beze sar ve dudağındaki uçuklara tut irinleri boşalana kadar yada suları işte.bir gün inik uçuklarla gezersin 2. gün birşeyin kalmaz.

• Nobetci bi eczane bul..

• be pantenin kremleri var uçuk için eczanelerde bulabılırsıin. bide sıcak çay kasıgını bastır cek işe yarayabılır

• kenacort kullan uçuk için birebir kısa sürede iyileşir dişçimin tavsiyesiiiii eczaneden recetesiz alabilirsin...geçmiş olsun.

• denıcem canımm sagol ..

• birde vectair ikisinide sor hangisi daha etkiliyse onu al ;)

• hep aynı uçuk kremini kullanıyorsan ondan işe yaramamış olabilir. farklı markanın kremini denemelisin bence.

• bildiğin bi dudak daha çıkmış beybili girl

• ben demir olan birşeyi(kaşık olabilir) uçuğa değdiriyorum(refleks olarak değdirip çekiyorum). 2 günde geçiyor.

• ama o en basta cıkıcagını anladıgın zaman yapılıyor hoş yaptım ama ıse yaramadı ya :-/

• bi krem var. terramicin göz merhemi. bunu dene derim :)

Yükleniyor...