YGS'ye nasıl hazırlanılır?

Bu sene ygs sınavına giricem kısmet olursa size sorum ygs ye kaç saat çalışıyordunuz veya çalışıyorsunuz? Nasıl hazırlandıınız sözel öğrencisiyim Edebiyat bölümü istiyorum. Kazananlar veya hazırlananlar kendilerince başarı formüllerinden tüyolar verirse çok mutlu olurumm :) YGS'ye nasıl hazırlanılır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Normalde en az 4 saat 5 veya 10'ar dk lık aralıklarla çalışmamız gerekiyor:)ama madem sözelcisin 4 saat yeter.sen bol bol tekrar et sürekli ki yoksa unutursun konuları ve testler çöz.ayrıca ygs'den iyi bir puan al ki rahatlayasın yani az biraz mat. yapsan fena olmaz hani.

• keşke yapabilsem ama olmuyor :( çok uğraştım fen bilimleri yapabiliyorum mat yapamıyorum fenden 10 netim falan çıkıyor ama dershane sınavlarına güvenmiyorum ben. YGS apayrı bişey bence.

• Öncekileri Göster
    • unutmam ben morelimi e bozmam inş.:)sen de morelini bozma yalnız:)

• Tamam anlaştık :)

Kızlar Ne Diyor 4

• nefes almıorm.

• çok şakacısın. :)

• çok fena bi yerden sonra önünü alamadık.

• Her gün eve gelince işlediğiniz konuları tekrar et ve o konularla ilgili test çöz işe yaradığını görceksin

• hmm. Pekala :)

• günde 4 saat ama sürekli değil yani 4 saat boyunca otur çalış olmazz...1 saat arayla olabilir yada 2'şer saat arayla ayrıca hergün tüm konuları tekrar et tek bi derse çalışma.hepimize başarılarrrrr

• inşallah başarılı oluruz ben sözelci olduğum için ygs de pek umutlu değilim matematiğim yok benim 380 falan yaparsam nee alaa ama ts de yaparız bizde sana bişey sorucam genelde önerdiğin ygs kaynak kitaplar varmı test falan neyden çözüyorsun sen?

• Öncekileri Göster
    • :D çok pardon canım da demişim de şey bi an kızsın sandım valla ondan :D

• sorun değil :) inşallah kazanırız.

• deli gibi calısıp haftada 1000 soru cüzup denemelerde 400ün altına düşmeyen arkadaslarım vardı sınava bı gırdıler 250 300 arası :D moralını bozmak ıstemezdım ama öyle :)

• bozdun ama canın sağolsun :) nabalım ya kısmetse olur biz çalışalımda gerisini Allah bilir sağol yorumun için :)

• ne demek :)

Erkekler Ne Diyor 1

• hiç çalışmıyorum ve bilgisayar mühendisliğini hedefliyorum :D

Yükleniyor...