Saçların hızlı uzaması için ne yapmalı?

Arkadaşlar 2 ayda saç en fazla ne kadar uzarNe yapmalı da daha hızlı uzatmalıyardımcı olur musunuz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sabah akşam yıka kurulama. Kısa zamanda sinüzit ol :)Yıkamak dışındakileri uygulama boşver.

Erkekler Ne Diyor 7

• saçı ne kadar çok yıkarsan o kadar uzar diye biliyorum ben. sulama misali :)

• saçın ne kadar yağlı kalırsa okadar çabuk uzar.. çünkü su bılmem ne bagını kırardı aklıma gelmedi şimdi. :D o neden den dolayı ne kadar az yıkarsan o kadar çok uzar

• hergün tara

• bol bol yıkamalısın..

• bol bol duş;)

• saçlarına vazelin sür.

• Zeytin Yağı Susam Yağı ve Yumurtanın Sarısını Karıştır .. Parlaklık İstiyosan Şayet Azıcık Limonda Kat .. Çok Ağır Bi Kokusu Var ama Buna Mecbursun :/ Yarım saat 45 dk bekle sonra soğuk yada ılık suyla iyice sabunlayarak durula sonrasında istediğin sıcaklıkta duş al :) - Saçın hızlı uzar- Dökülmeyi önler- Parlaklık ve dirilik kazandırır- Bakımın en temel taşıdır..Not: Kesinlikle sıcak suda yıkama yumurta pişiyo ve çıkması çok zor oluyo :D

• yumurta pişiyor haha :D ama güzel karışım

• tabi hepsinin söylediği gibi bol bol yıkamakta çok önemli yalnız bol yıkamanında zararları var :) kuruluk gibi :) şöyle bi örnek verelim salatalığa çok az su verilir ama suludur kaktüs gibi :) ama cevize ne dökersen dök kurudur :) gibi gibi gibi :) pek benzemedi ama anladın sen :D 2 günde bi yıka en fazla her gün yıkamak zararlı oluyo inan :) kırılıp dökülmeye sebep oluyo :D ayrıca doğruya doğru pişiyo :D :D test ettim onayladım :D 3 saat onu ayıkladım hiç iyi olmuyo :D

Kızlar Ne Diyor 3

• özel kkürler var araştır evde yapabileceğin kendin hazırlayabileceğinHAVUÇ KÜRÜTURP KÜRÜbir de bemiks ampül var eczaneden alıp şampuanına kat ben havuç kürü yaptım geçen sene bir iki ayda 5 cm uzamıştı bemiks ampül de işe yarıyormuş ama hiç denemedim..kürleri google dan araştır tarifleri her sitede var nerdeyse yorumlara göre daha faydalı olacağını düşündüğünü uygula gitsin..

• aktardan yılan yağı aldım içerisinde diğer susam yağı gibi besleyici yağlarda var 2 ayda gözle görülür uzama oldu. devam ediyorum 4 aydır memnunum

• Neden ki?

Yükleniyor...