Bayanların gönlü nasıl alınır? Bayanlar Help !!!!!:)

1 yıllık evliyim. Eşimle ufak tartışmalarımız olduğunda, yada bilmeden kırdığımda, konuşur hiç olmamış gibi davranıyorum, öpsem şaka yapsamda, gönlüni almamı bekliyor? Lakin nasıl olur ? google sordum :) saçma sapan şeyler çıktı :) biraz hatta çok fazla iş koliğim, yoğun bir iş hayatım var, ve nerdeyse hiç evlilik öncesi flört etme zamanım olmadı :S , cevap larınızı bekliyorum. :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• içten sevgi sözleri ile

• seven iinsanların arasında küçük şeyler için bu kadar sorun olmamalı gönül zaten alınmamaış mı başta!

• İçten her türlü sevgi sözleri söylesem de olmuyor. gönül alma = Ne ? bu sorunun cevabını arıyorum.

Kızlar Ne Diyor 6

• inanın çiceğe böceğe hiç gerek yok yeter ki içten samimi olun pişmanlığınızı belli edin bu hatayı defalarca yapsanız bile sizi affeder

• bence güzel sevgi sözcükleri söyle bilmeden kıdım affet de. kadınlar güzel sözlere fazla dayanamazlar çaktırmasa da hoşuna gidecektir ve yumuşar.

• zaman ayır bu kadar basit

• KIR ÇİÇEKLERİ AL ARKASINDAN BELİNE SARIL ANSIZIN BURNUNA KADAR SOK ÇİÇEKLERİ BOYNUNDAN Bİ NEFES AL KULLAĞINA ÖZÜR DİLERİM ÇİÇEĞİM DE NE BİLİM SAÇLARININ ARASINA ÖPÜCÜK KONDUR ..SENİN YÜZÜN ASILDIĞINDA KALBİM AĞRIYOR DE ..SES TONUN YUMUŞAK OLSUN :))

• çiçek al yeni yatak örtüsü al

• geceliği kendi alsın yatak örtüsü güzel bir hediye bence :)

• YATAK ÖRTÜSÜMÜ:) YATAK ÖRTÜSÜ ALANA KADAR GECELİK ALSIN BELKİ ÖDÜL OLUR:))

• 1 tanecik gül ve tatlı bir öpücük bile yeter bizler bu konuda cok alçakgönüllüyüz:)

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir demet Gül. ve bir kutu çikolata içine yazılmış bir not: Hepsinin tadına baktım ama hiç birisi senin kadar tatlı değil. Net.

• bi tane toka , bi tane parfüm(hafif pahalı ama) , bir buket te gül bunları al eğer barışmazsa gel de sen bu işten anlamıyorsun

• Valla ben çiçek alıyordum ama yemiyor artık, genç kızken bir buket çiçek işi görüyordu, şimdi orta yaşta altın, yüzük, bilezik gibi maddi değerli şeyler bekliyor. :)

• abi çiçek al git olmadı yine bakarız

• valla ha inanmasın bak sitenin üst köşesine çiçekçi reklam vermiş bak adamlar işi biliyo:)))

• kanka çiçekçi mi açsak o daha karlı gibi . . . :)

• dostum hiçbirşey yapma akışına bırak, aynı taktiği uygula o yokmuş gibi davran en fazla 3 gün veriyorum :)) tecrübeyle sabittir.

• o zaman acı çekmeye devam. üstüne düştükçe kaçar. sabun gibi düşün. ıslak sabunu ne kadar şiddetli sıkarsan o kadar kuvvetli fırlar elinden ;) sen pişman oldukça o daha da pişman etmeye çalışacaktır kadınların doğası bu dostum... beni dinlemende fayda var 6 yıldır evliyim sayısız defa dediğin gibi şeyler yaşadık en iyi yöntem her zaman inkar ve zeytinyağ olmaktır inan.

• Yok muş gibi davranmam. Davranamamda, o nu kırdığımı yada üzdüğümü hiç yaşamamış gibi devam ediyorum. :)

• eve giderken eşine bir çiçek al yada bir hediye..sonra ona verirken bir ikide güzel söz söyle,seni seviyorum hayatım,kırdıysam affet gibisinden emin ol işe yarar...onu yemeğede çıkarabilirsin..ona özel olduğunu hissettir..

Yükleniyor...