21 yaşındayım hiç ortamim yok Okumuyorumda Kızlarla nasil tanisilir ?

Gizli Üye
bir yardimci olun genclet ya 16 17 yasinda 4 5 tane kiz arkdasim olurdu smdi 21 yasindayim okul yok eskisi gibi faceden kiz ayarlaanmiyor kafayi yicem selam veren bile yok arkdas ortamimda yok nerden nasil ayarlicam taniscam kizlarla once faceden 1 dakikada numara alir ertesi gun kiz eve gelirdi smdi norml selam bile veren yok ?? Smdiki nesil nasul konusuuor faceden flan nasil ayarlior ??
21 yaşındayım hiç ortamim yok Okumuyorumda Kızlarla nasil tanisilir ?