Sevgiliye yazılabilecek güzel sözler.

Arkadaşlar sevgiliye yazabileceğim güzel sözler neler olabilir. tam olarak sevgili de sayılmaz belki ama o yola doru gidiyoruz birbirimizden hoşlanıyoruz. duygusal birisi kendisi şiir falan yazıyor ona uyabilecek sevgimi gösterebilecek birşeyler onsuz olamıcam gibi yazmak istiyorum. ama ordan burdan alıntı yazılarda olsun istemiyorum. içinden ne geliyorsa yaz demeyin kelimelere dökemiyorum biraz zayıf o yönüm. yardım lütfen.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bugün hayatımda sen olmasaydın ne kadar eksik kalacağımı düşündüm..Daha önce hiç yazmadım,hatta dilendim herkesten.Şahitlerim çıkacak şimdi ama olsun aşk adınaydı,dilimi döndürmekte usta sayılmazdım pek.Cevaplar hep kendin OL,du, tüm veryansınlar üstelik.Aslında sevdiğine kalem uzatmaktan öteymiş,öteymiş kalemi damarlarına batırıp hayatı dökebilmekmiş sana yazmak.İtiraf ediyorum, hep sevdiğimi sanışlarım vardı hayatımda, ama sonunda hep uyanışlarım galip.Sana hiç rastlamamak,hüznün dar sokaklarında hıçkırıklara yoldaşlık etmek ve çakmak çakmak gözlerden dökülmek,yardım ve yataklık etmekmiş hüzün sofralarında.. Bunu o gün daha çok anladım,sen gözlerime ilk dokunduğunda.Bir kavuşma mucizesine şahit olma yolunda telef olmuş bir bekleyiş.Ve sonrasında akıp giden o nehir başlangıcının kenarında yarı aksak ben.Sen o gece elimi sıkıp gitmeden, asmıştım yüreğine aslında,gör diye tüm masumiyetlerimi.Tut çıkar diye,beni sokağına ada diye,umutlarımın elinden tut diye işte..Senin her gidişinde geceyi aydınlatmaya yetmezdi o sokak lambalarının ışıkları,çaresizlik habire burdalığını gösterirdi.Senin her gidişinde KUR,AN dan ayetlerim olurdu ve bir çırpıda okurdum içimden,o an bütün sıradanlığıma yeni bir başlangıç selamım olurdu.Ve onlarca geleceğe mumlar yakardım,içinde hep sen ışıyan.

Senin her gidişinde, varlığını takınır, ısıtıp ısıtıp yüreğime sunardım seni.

Ve eksildiğin tek bir güne bakamam artık ,bunu sakın benden isteme şimdi, çünkü ölüler konuşmaz...

• teşekkrler.@tunika..

• Süper natuka gerçekden süper...

• aşk bu abi işte aynı anlatamadığmı tercuman olmuşun çok teşk edrm

Kızlar Ne Diyor 1

• içinden geçenleri yazmaya çalış, şair olmasanda ordan burdan copy paste yapacagın bi mesaja tercih eder

• deniyorum gerçekten ama daha uzun bişeyler yazmak istiyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• hayatı umumi içinde gönlümdedir sultanlığin.

Açıldı bak kalbimin icindeki sarayın.

bülbülün altın kafesindeki feryadinin.

neseyle gel artik bitsin bu azabım. lalala :o)) Diye uzar gider.

yaratıcı olmak lazım. Forum sitelerinde vardır güzel şiirler. Yada in kadikoye iki adet siir kitabi al birini kendine birini sevdigine artik bakar bakar soylersin yuzune :o))

• biraz ondan bahsetsen.

• kendi duygusal birisi şiir yazmayı seviyor düşündürücü sözleri güzel buluyor.arkadaş canlısı insanlara değer veren güleç yüzlü

• ... Seninleyken,duygularımı anlatamayacak kadar heyecanlanıyorum,duygularımı anlatabileceğim gün, senin olmayacağından korkuyorum.

• sana sevgilim dediğimi duymadığın için kızmak istiyorum

• büyüksün=büyük bir aşk için elimi uzatsam tutup elimi.küçük parmaklarınla küçük bir başlangıç yaparmısın benimle

• büyüksün:)

• uzun= kısa yolları uzatmak istediğim kadın

• Öncekileri Göster
  • arkadaşım bak sana şunu söyleyeyim... kendi yazdığım 400 ye yakın belki aşkın şiir var...

edebiyattan öte gönülden gelen bişey... içinden geleni yaz... yazıda ya da şiirde "sen" i sakla... sen koksun yani... sevgilin aldığı zaman noktanda bile seni bulabilsin...

ama bi tavsiye daha ne yazarsan yaz elinle yaz ver... klavye ya da daktilo onun maneviyatını karşılayamaz... hatırlar mısın bilmem lisedeyken yazıyı yazıp kağıtların kenarlarını bile yakardık:D...

dediğim gibi içinden geleni yaz...

yüreğinden kağıda sadece "seni seviyorum" yazısını döksen o bile bunu en az senin kadar hissedecektir emin ol...

• arkadaşım... bak aslında şiir yazı hikaye... al bi mavi gül (ilahi aşkı gösterir)... mahşerde de seninim de... ama ciddi düşünüyorsan... 10 sayfa şiir yazsan yazı yazsan onun yerini tutmaz...

• haklısın da kelime özürlüyüm yazıyı beceremiyorum.konuşurum aslında ama yazmaya kalırsa kalıyorm öle

• yazsan da gidiyo yazmasan da ben anlamadım bu işi

• vayyy deli abim gelmiş :D:D abi bırakamıyon burayı yaa

• ben yazaymda gitsin isterse=)

• o öyle değil manyak:D:D:D

Yükleniyor...