Facebooka girince bilgisayarım donuyor.

bilgisayarimi ilk kez açip facebooka giriyorum çoğunuz gibi ama bilgisayarim donuyor faceye girince diğer sitelerde olmuyor.tekrar kapatip açinca düzeliyor.faceye girince sorun kalmiyor.hergün ayni şey oluyor sebebi ne olabilir. diğer sitelere girince sorun çikmiyor

Bilgisayardan anlayan yardim edebilir mi

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence tarayıcını sıfırla bütün geçmişini falan herşeyi sil taramadan geçir bilgisayarını

• tamam

• tamam denicem bir dahaki sefere

• tamam sen tarayıcını sıfırla ama cclenar ile değil yani tarayıcının kendi özelliklerini kullanarak

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 0

Erkekler Ne Diyor 3

• dostum faceye her saniye milyonlarca insan giriyor.ondan pc donuyor.donmaması icin netinin hızlı olması lazm çokda dert edilecek bir sorun bendede donuyor.ilk girişte donar sonra donmaz

• kullandığın tarayıcıyı hatta bütün tarayıcılarını sıfırla.. düzelmezse başka tarayıcıda dene.. oda olmazsa tarayıcıları kaldır tekrar kur oda olmazsa pcye format çek.. oda olmazsa kaldır yere vur.. :)) şaka şaka.. bunları dene.. olmazsa format at... eğer bilmiyorsan bilen bir arkadaşına attır.. o zaman sorunun yüzde yüz çözülür..

• o kadar biliyorum sadece facebook girince donuyor pc çözemedim.

• Dns sıfırlayıp denedin mi? Birde facebook application'ları kontrol et belki tarayıcıyı zorlayacak birşey filan yüklemişsindir..

Yükleniyor...