Emeklilik maaş bilgisi nasıl öğrenilir?

babam yeni emekli oldu. emeklilik aylık bilgisine bakmak istiyoruz. ssk dan emekli oldu. Emeklilik maaş bilgisi nasıl öğrenilir? link atar mısınız nerden bakılıyor, ben bakayım. şimdiden teşekkürler.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Aşağıdaki siteye gir. Soldan emekli aylık bilgisine tıkla.

link

• Bu sgk'nın sitesi. Baban henüz yemekli olmuştur. Muhtemelen 1 ayı da dolmamıştır. Bu nedenle sisteme geç yansıyor. Yoksa zaten çalışan değil emekli yazardı. Hizmet dökümünü bir kontrol et. Muhtemelen orada da iş çıkışı henüz görünmüyordur.

• hadi ya :( ama başka bir siteden emekli aylığı hesaplamaya girdim orada bu kişi adına maaş bağlandığı için hesaplama yapamazsınız şeklinde bir yazı çıkmıştı

• Hizmet dökümünü de bir kontrol eder misin?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• E devlet harici başka yerden bakılmıyor sanırım. Türkiye gov . tr sanırım adres. Şifre almalısın

• E-devletten bakabilir

Postaneden şifre alsın 10 tl

(beni eksileyen ağır ılıktır)

• E-devlet ten bakılıyor e-devlet şifresi var mı? yoksa ptt den alabilir.

• Nasıl yok kardeşim. Milleti yanlış bilgilendirmeyin. Üstte verdiğim linkten şifresiz bakabilir.

• Şifresiz yok. E-devlet'ten başka yerden bakılmıyor. İlk maaşını ptt den alsa bile maaşın ne kadar olduğunu yine e-devletten öğrenebilirsiniz. İlk maaş genelde farklı oluyor birikmiş ödemesi vs. falan oluyor.

• şifresiz öğrenme olanağı yok mu peki?

• SGK şubelerinden öğrenebilirsiniz.İkamet yerinize en yakın sgk merkezine başvurun.

• ben eksilemedim

• PTT den şifre alınarak bakılıyor internet üzerinden neden eksiledin anlamadım

• onu bizde biliyoruz da maaşını almadan internet üzerinden nasıl öğrenebiliriz ?

Kızlar Ne Diyor 1

• İlk maşından sonra ikinciyi pttyue almaya gidicek ozman belli olur ilk maaş farklı oluyor

Yükleniyor...