Bu renk bir elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir?

link Sizce bu renk bir elbisenin altına ne renk ayakkabı giyebilirim?Modele bakmayın sadece renge bakın lütfen

Güncellemeler:
Ablam siyah önermişti ama bilemedim icime sinmedi alakasız geldı
Model bakabılcegım bır sıte onerebılırmısınız ya da magaza avrupa yakasında olursa daha ıyı olur
Elbisem bu renkten bıraz daha koyuydu altına acık pudra gıydım elımede aynı renk portfoy aldım herkes cok begendı :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 14

• sevindim:))) ama önerilerim işe yaramadı:(((

• Topukları kısaydı hepsının ve ben kısa sevmıyorum bıde bana bıraz buyuk ısı oluyodu

• ayakkabı dünyası

• baktım bulamadım bısey

• link bide güzel bi takı seti tamam

• ama elbisemde oyle beyaz yok bende dusundumde sonra vaz gectım

• Öncekileri Göster
    • yok pahalı degıl ama yarın bulmam gerek aksama hemen :(

• anladım o zaman saat 9 da aramaya başla aslında bu ayakkabı olsa çok güzel olurdu

• siyah, krem, kahve tonları iyi durur gibi.

• cok zorlandım baya düşündüm bordo gider topuklu sandalet felan

• saks mavisi

• ben bu ayyakkabıyı çok begendım.. Onunde kı deta çok degısıl bır tarz vermiş... zevkını begendım artı

• Babanın terliklerini de giysen sorun olmaz ayaklar gözükmüyor zatenn :)

• sende dıger akıllı arkadastansın modelı bu degıl sadece rengı buuuu :D

• Beyaz burnu açık ayakkabı hoş olabilirdi :)

• bej - krem - açık kahve gibi renkler..yada açık pembe kreme yakın...:P:)

• Krem kahve beyaz veya gri. Esasen pudraya gri çok yakışıyor ama her ton gri olmuyor çok iyi oturtmak lazım. Ama en güzel de gri oluyor.

• erkek milletimin insanları sevgiliniz bu soruyu sorsa bu cevapları verirmisiniz acaba çok güldüm gece gece be şahsen olur hepsi olur derim :D

• bu rengin altına aynı renk bi ayakkabı giyersen sunnet cocukları gibi olursun zıt gelebilir ama yakın bi tondur şeker pembe bi babet giyersen sana tapğabilirim :)

• topuklu gıymem gerek boyum kısa :(

• Kemerinin rengiyle uyumlu bi topuklu lazım o zaman sana e tabi birde küçük zinciri uzun bir canta aksesuar niyetine.

• aynı renkte topuksuz bir süet ayakkabı güzel olur.

• yaz gununde süet cok abez kacar ama

• ayakkabı görünmüyor zaten:D... beyaz renk güzel gider...

• ah benım akıllı yardımcı arkadasım elbısenın rengı o renk modelı o degıl o resımdekı tulum :D

• Öncekileri Göster
    • denıycem :)

• siyah olmaz o renge :).. kesinlikle beyaz:) ...

Kızlar Ne Diyor 24

• Pudra rengi ya da bej renkta bir ayakkabı.

• Bu kıtafet supermiş çok begendim...Bunun markası nedir?Bırde elbısen kısa mı uzunmu olacak mı...Elbısen kısa ıse ve gece elbısesı ıse bence mat gri tonlarında bır ayakkabı yada yarı parlak grı dore ayakkabı ıyı olur..Ama yıne elbısenın modelıne göre degısır.. orengın altına kırmza bıle cok yakışır bordo .. elbısende detay varsa ona uygun bır ayakkbı ıle kombıne etmen daha hoş sanırm..Sıyah elbısenın altına ne ren gıyceksın ..

• siyah elbisenın altına siyah rugan ama beyaz tokalı gıyıp aksesuarlarıda beyaz altın ve taşlı takıcam
      Bu elbise dizlerimde bitiyor ama yanları buzgulu gıbı toplanıyor askılı ama askılarında gul gibi kıvrımlı detaylar var

• eger başka bır renk yoksa ıstedıgın rengı gıyebılırsın...
      link
      bu olabılırdı..

• sen en ıyısı bır avm ye gıt en azından orada bır kaç ayakkbı magazı vardır..
      Bambının ayakkları cok guzel ve bayagı ındırm var .. Nişantaşına cıksan her marka ve her model ayakkabı bagzasını yanyana bıle bulursun elbısenıde yanına al.. ben öyle yapıyorum ..

• aynısının tıpkısını bulursan renk olarak kaçırma al. ama zor o ya tam pudra değil o. bendede var o renk tulum. pudra rengiyle giyiyorm gzl olmuo pek. siyah olabilir evet siyah kemer ve çantayla gzl olr

• taban ve topuk kısmı tahta izlenmi yaratan modeller seçmelisin bence link şunun gibi..renk + model uyumu olarak önerecegim şöyle bişey: link sevgiler saygılar

• Siyah olur, krem olur, bebek mavisi (uçuk mavi) -aynı şekilde bebek mavisi çantayla- olur.. Biri bordo demiş o da olur.. Yani keyfine kalmış .. Bahar gibi olmak istersen bebek mavisi .. Olgun durmak istersen krem veya siyah..

• krem rengi olabilir. siyah da her rengin altına gider beyaz da öyle :)

• kahve tonları hoş olur bence

• krem

• kahverengi ;)

• Elbisenin rengi açıkmış o zaman ayakkabın biraz koyu renk olmalı...Sakın siyah veya beyaz giyme emanet gibi durur ayaklarında "iLoveYou55"in verdiği ikinci linkteki çok güzel ama az açık rengini bulursan daha güzel olur. Bu arada platform topuklu giyinmelisin bence..

• süt kahve :))

• Ten rengi hos duracaktirTen rengi hos duracaktir

• kahverengi ve yeşil hariç her renk gider.

• krem rengı guzel durur yada aynı rengın tonları var ıkı ton açığı bır ayakkabı olabılır

• krem rengiiii :-)

• bu tulumun altına babet güzel olur siyah :)

• beyaz mor yada pudra rengi siyah hiç gitmez ablanı dinleme sen :))

• Krem yada beyaz.

• Bencede siyahi tercih etmelisin platform cok hos ayakkabilar var kemer canta vs bu sekilde guzel bi kombin olucaktir.

• Mor renk

• Açık kahverengi. Aksesuarlarlada tamamlarsan güzel olur

• Kahverengi.

• beyaz ya da krem..

• Krem, sarı, kahverengi, sadece taşlı modeller, fuşya,...

Yükleniyor...