Demet Akalın'ın en sevdiğiniz şarkısı hangisi?

Demet Akalın'ın en sevdiğiniz şarkısı hangisi? Bence Türkiye standardlarının üstünde bir sanatçı fakat kıskananlar çok ..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben beğenmiyorum izlemiyorum dinlemiyorum ,çıkınca radyo kanalını bile değiştiriyorum .Şaşırdım açıkcası onu bu kadar beğenmenize .. saygı duyuyorum fikrinize

• Bana eksi veren vatandaş büyük ihtimalle hilal cebecinin pampişlerinden biridir. :)) Ayrıca Bahsettiğiniz Demet Akalın sanatçı değil ŞARKICI dır .

Kızlar Ne Diyor 8

• demet akalın sevmem ama bebek şarkısının müziğini seviyorum

• Şu anda moda olan hiçbir şarkısı ve hatta hiçbir şarkısı diyecektim ki,bir tane hatırladım.Gerçektende güzel link

• bozuyorum yeminimi link

• güzel yorumlamış bu parçayı demet akalın diimi? bende seviyorum

• sabıka su sıralar bayılıyorum osarkıyada hatun guzel sarkılar yapıyorhepsı bırbırınden guzel

• Biliyorum, Demet Şener'i sevmediğinden bu kadının yanındasın. conspiracy: link Kıskananlar çatlasın.

• Kulaklarımın sağlığı için Demet Akalın ve benzeri Türkiye standartlarının üstünde ki sanatçıları dinlemiyorum.

• youtube e bir gir bak. dünyanın her tarafından hayranı var.

• Hayranlarının çokluğu, benim için önemli değil.

• Demet i severim, ancak şarkısını dinlemem, klibini izlemem.. Tarzım değil, bir sanatçı/şarkıcı değil bence.. O bir manken..

• Sevdiğim şarkısı- Pembe diziÇokta standartların üstünde bir şarkıcı değil bence

Erkekler Ne Diyor 13

• mantık evliliği

• Abi bu kadinin hicbiseyini sevmiyorum tvde olmasa tv cok daha guzel olur bir kac kisi daha var ama neyse artik onlar cikinca kanal degistiriyorum

• kendini sevmem, şarkısını hiç sevmem...hatta müzik filan yapmasın böle insancıklar..müziği katlediolar yaaaa...

• afedersin,gururum,Allahından bul susuyorum :D

• Sebebim ah dünlerim... link

• İnanmıyorum bende aynısını yazmıştım,hemde yorumlara bakmadan.

• Öncekileri Göster
    • Nostaljiye hayranız:p
      Demet Akalın'ın şimdiki tarzı hoşuma gitmiyor.Şarkı türü şarkı şeklinde kalsa daha iyi.

• şimdiki tarzı hoşuna gitmeyebilir..
      ama 90 lı yıllarda havası bir başkaydı..
      o yılların kendisine has bir güzelliği var..şimdiki şarkılarla asla kıyaslanamaz zaten..

• sanatçı değil şarkıcı o desem de, arkadaki müzik standart, sözler genelde de serdaç ortaç stili kafiye olsun diye yazılmış (ancak mantık silsilesi serdar ortaçtan çok daha ötede) olsa da, her şarkısına eşit yakınlıktayım. ama her yaz duymasam da, eksikliğini fazla çekmem.

• Bu kadını komple sevmiyorum ben.

• Bu sanatçıysa, bende uzaylıyım. Bu ve bunun gibiler populer kültürün yarattığı maymunlardan başka birşey değil gözümde. Muammer Ketencoğlu, İlhan Erşahin, Halil Mustafa gibi adamların yanında Türkiye standartın üstünde bu gibi insanlar varsa ben hemen çekip gideceğim Türkiyeden.

• Türkiye standarları üstündemi :) emin ol soyunan olsa onun gibi dünya üstü olur iğrenç makyajsız cıksın bi :)

• ... Türkiye Standartları bu kadar düştü mü? !

• 1- Sanatçı?2- Kıskanıyoruz?Yok abi, bir şey yazmayalım, boşver..

• bence türkiyenin en büyük sanatçılarından
      serdar ortaçtan sonra tabi

• ben demeti seviyorum, aşk acısı çekerken çok dinlerdim..

• Bütün şarkılarını dinlerim on numara bi sanatçı.

Yükleniyor...