Başbakan Recep Tayyip Erdoğan neden bu kadar güzel konuşuyor

arkadaşlar başbakan neden bu kadar güzel ve akıcı konuşuyor yani bazen çok şaşırıyorum sebebi var mıdır? nasıl yapıyor

Güncellemeler:
hitabet gücünü tartışalım derken konu siyasete atladı helal :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çokda güzel laf koyuyor ama ..

• istiyorsan eksile sorun yok ;)

• seni eksileyemiyorum ya :))))))))) bunu tayyip hakkında diyorsan olmadı :DD

• rica ederim :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 7

• Bahçeliyle kıyaslayacak olursak evet.

• bişe olmaz hadi ekle :D :D

• iyide ifşa olmuş olurum:)

• bilmiyorum burda anlatma mesaj at :D

• Öncekileri Göster
  • yıl olmuş 2012 hala insanlar" yee ama adamın hitabet gücü var" dio ya vala ne diyelim.adam alenen taşak geçio hepinizle.

• dogaclamalar da basarisiz ama, ''anani da al git lan'' vs herhangi bir zeka kirintisi yok. mahhale kavgalarina katilmis cahil mallar gibi.

• Konu rte oldu mu klasik avukatları başlamış hemen, savunmaya geçmişler.Başbakan güzel konuşmasa milyonlarca insanı nasıl uyutabilirdi, kandırabilirdi başka.

• sizin katliniz vacip israil yandaşları

• Hı hı. Sen bunlarla avun, avutulun. Bu safsataları yemeyen milyonlarca akıllı var. Hadi ablacım hadi. Osmanlıymış, pehh..

• akıl yaşta değil başta... benim osmanlı dedelerimi ülkenden sürgün edene ben ata demem işimde olmaz.. ergeneg-kon olayı kimden geldiği açık değilmi sence.. herhez savaşa gitti okuyanlar nerelere geldiği beliydi.. tayip onlara fuck çekti bu kadar basit anla :) hadi bayy

• Öncekileri Göster
  • iyi bir hatip.bunun için eğitim alabilirsin sen de.yeteneğin varsa bir de etkili konuşabilirsin.

• ben konuşayım beybi bu tayyip tırt

• miilet vekili olmak isterim ama işte torpil gerek :)(

• İkna etme yöntemlerinden birkaçını kullanıyor sadece...Konuşma yaptığı halk hakkında araştırma yapmak,Eksiklerini kullanarak damardan girmek,Akıcı üslup...vsMetinlerini büyük ihtimal bir sosyolog ve psikolog iş birliği ile hazırlıyordur.

• Olabilir de..

• sınırda konuşarak karşı tarafı ahlaksızlığa itmeye çalışıyor bence konuşmalarında . hani bazen olur ya şimdi bir şey derdim amaaa deriz yaa..

• tercih meselesi evet

• Öncekileri Göster
  • Rolüne iyi çalışıyor.

• hmm sende :=)

Erkekler Ne Diyor 20

• güzel mi konuşuyor :D saçmalama lütfen ya.kullandığı 2 söz var.ekonomi de birinciyiz.:DDDakparti geldi yollar yapıldı.doğal gazda yüzde 20 indirim olacak.hiçbiri de doğru değil.

• adam gibi adam ayrıca edebiyat adamı daha çok anlatmak isterdim de neyse.

• edebıyat adamına bak sen :D Fazıl Hüsnü Dağlarcayı anma gecesınde F.H.D sıırı dıye Faruk Nafız Camlıbel'e aıt olan ''Sanat'' adlı sıırı okuyan senın basbakanın degıl mıydı? ben cevap verıyım taa kendisi idi.)

• Teşekkür ederimm :))))

• beden dilini iyi kullanmasından olabilir kuzum

• Gelen zamlar yüzünden dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz. Ama başbakana bunu sorsan, sana öyle bir anlatır ki, sonunda "Allah rızası için benzine biraz daha zam yapın" dersin.

• :)) bu güzeldi.

• güzel konuşmuyor yalanlarını güzel kapatıyor

• imamhatipten geldiği içindir..

• İki kelimeyi bir araya getirebiliyor evet ama o bile ezber.

• İnanmak isteyenlere güzel konuşuyor.

• güzel ve akıcı konuşmuyor bildiğin dağcı adam. artı gelmiş geçmiş en hellboy şahıs. diğerleri o kadar rezilki konuşma bakımından, ondan biraz iyi gibi gelebilir. artı siyaset yapan sömürgeci mahluklar güzel konuşsa bile hiç etkili değiller, gelmemeliler.sataşmayın aşağı yönü gösteren oka dıkdık yapın...

• yukarı dıkdık yapmak daha mantıklı..) '' beynı olana''

• "Neden" yerine "nasıl" kullansan cevap sorunun içinde.

• pardon..

• Bütün yalanlar tatlı söylenir. fazla kitap okuması , danışmanlarının yazı hazırlaması cam ekrandan okuyarak konuştugundan .. adam da bir keramet yok

• <33333333333333333333333333333

• bosuna bop projesı es baskanı yapmadılar adamı...egıtımını aldı.. ve uygulama zamanı sımdı de.. gorevını ıyı yapıyor

• cezaevınde alması... tum bunlardan rahatsız oluyorum ben.. ya sen?

• kardesım adam dogru duzgun yonetse nıye sesımızı cıkaralım? sonucta T.C vatandasıyız..devletımızın refahını ıstıyoruz..ama yok olmuyor..kac yıldır basımızda..gorebıldıgım tek elle tutulur sey ozel hastanelerı halka acması..onun dısında zamlar,araplasma,cehaletın artması,her gun 10 sehıt,cezaevlerınde yatıcak yer kalmaması,ulkemızın degerlı aydın,gazetecı ve terorle mucadele uzmanlarının ıcerı atılması,yandaslasan medya,ozerklıgını kaybeden mahkemele,ifade ozgurlugunu kullanan herkesın solugu

• sizin gibiler irili ufaklı harf hatası yapsa dahi onu büyütmek için bile elinizden geleni yaparsınız bir şey değil her neyse yoluna bak.

• Öncekileri Göster
  • aaa kırılırız ama şerefsiz deme adam sordum sarı çiçeğe ilahi gurubundan çok ayıp kınadım gitii seni...ben dağdakilerden bundan korktuğum kadar korkmuyorum sonumuz kötü

• amerika nasıl bir devletmiş arkdaş utnmasanız allah diyeceksiniz... bunlar boş laflar ne yapsın bütçe açığını imfden borç alarak mı jkapatsın bol faizli bir rrakamla... sadece içiniz fesat olmuş.biraz uyanın ve ülkenin halini görün

• sonra iş deyişti &49 ortaklıkla Ürdün'de bir Arap şirketiyle ortak olarak yeni bir şirket kurulacağı bildirildi ama ne oldu olmadı aselsandan bahsediyoz net bi açıklama yok aselsanın yaptıüı açıklama buda

• Ne zaman amerıkadan aldıgımız emirleri emredersınız efendım dıyıp yerıne getırmeye baslamazsak( bknz:suriye olayı) o zaman dunyada buyuk bır Turkıyenın varlıgından soz edebılırız...

• Öncekileri Göster
  • Eğitimini aldığı için ve yıllardır topluluk önünde konuştuğu için.Ayrıca konuşmalarını kendisi hazırlamıyor.Hemen hemen hiç bir parti lideri de kendi hazırlamaz.

• çok doğru ama azda kendi koyuyor :)

• 20 tabe danışmanı var o güzel okumasında ben mi konuşayım

• camdan okuyor konuşma metnini bile kendi hazırlamıyor. basın açıklaması yaptığındaki konuşmalarıyla topluluğa yaptığı konuşmalara bir bak bakalım.

• çok iyi konuşmak istersen çok okumalısın

• o kesin birşey

• adam1. si hafız 2. si arsız 3. sü korkusu yok 25 yıl önce attığı tohumları yeni topluyo ... Ban latmayın la beni :D

• yaptım arama moturana yaz çıkar hepsi

• hacı bi anket yapsana benim çapım yetmedi bu xper yok bilmem ne dio bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz diye biriniz yapıversin ya

• hahaha mükemmel cevap :)

• eğitimini almış kaldı ki ben öyle düşünmüyorum ama bir mesut yılmaz dan sonra tabi adam malcolm x gibi duruyor milletin gözünde

• dur gözlüğümü çıkarayımda geleyim.

bana hayat dersi verdin delikanlı adın ne senin?

cevabın her ne ise

benim adım da o. bundan sonra senin adın fethullah olsun evladım

• bilemem genelde sağdan soldan duymam okurum at gözlüğü takmam cemaat gazetesinide okurum gerekir cumhuriyet gazetesinide...

• yok be güzel değildi senin yaşın küçük sanırım sağdan soldan duymuşsun. my demek konuşmasını dinlerken arafta kalmak bu olsa gerek dedirten şeydir

• Öncekileri Göster
  • Adam içinden gelenleri söylüyor ve gerçekleri söylüyor.

• devlet bahçeli kadar değildir en azından :)

• Konuşmasını başkaları hazırlıyorken, nasıl içinden geçenleri söylemiş oluyor, o da ayrı mesele.

• açık ve korkusz

Yükleniyor...