Annem ev hanımı sabahtan akşama kadar evde ve yemek yapmıyor siz olsanız napardiniz?

Gizli Üye
Kadın sabahtan aksama kadar evde ve yemek yapmıyor evimizde sebze yemegi pismiyor her aksam eve yorgun argin geliyorum sinava hazırlaniyorum ve her aksam hazir kizartmalik seyler yapıyor biktim artik sebze sulu yemek yemek istiyorum digerlerinden tiksindim.Ve az once bunlari söyledigimde bana sen bu sinavda bir b*k yapamazsın sen sanki cok iyi evlatsin turunden bir seyler soyledi ben bu kadınla ne yapicam cidden nefret ettim ya
Annem ev hanımı sabahtan akşama kadar evde ve yemek yapmıyor siz olsanız napardiniz?