Sabah kahvaltıda pizza yemek istedim?

PinkyLady
Sabah 2. dersim boştu zaten kahvaltımı da edememiştim canım da çok fena pizza çekti bir yerim şişer falan gittim kafeteryada pizza istedim oradaki abla "ananın karnından pizza yiyerek mi çıktın kız ehehe" diye güldü espri bişey yaptı ben de anlamadım şurada iki ay sonra mezun olucam yanımdaki de başka şey isteyen çömez 1. ya da 2. sınıf 2-3 kızdan biri "abla bırak ya çocuk pizzasını yesin canı çekmiş" dedi güldüler wtf -_- ben mi aykırı bişey istedim yoksa başka şey mi anlamış değilim yardım?
Pizza is life pizza is love
Sabah sabah pizza nedir l*an
Kafeteryadaki abla ile kızlar çok halılar
Pinky pizzan soğuyor gtfo
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
zaten vejeteryan pizza istemiştim sabah sabah kırmızı et falan mideme ağır gelmesin diye ama işte neyse..
Sabah kahvaltıda pizza yemek istedim?