Sarımsak, soğan yemeyi sever misiniz?

Ben bayılırım ikisinede ama hafta arası yiyemiyorum malesef hafta sonu yersemde kendimi eve kapatıyorum :D Mesela sarımısaklı bir mantı yada bol soğanlı bir çoban salatasına bayılırım mhhhhm ya siz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 37

• kesinlikle. onlarsız hayat kötü :p

• soğan benim en büyük düşmanım,kokusundan nefret ederim,sarımsakda sadece yogurtlu makarnada olur,bunları yıyıpte insan kaynayan yerlere aldırmadan cıkanlardanda nefret ederim,eski zamanda hatunun agzına kusmuşlugum bile var benim:(

• sevilmez mi yaa ikisini de yemeyen yaşamasın :D :D Herhangi birini yediğimde maydanoz, elma yerim kokusu alır

• Valla yenmez mi ya. Candır, canandır onlar. Doğal antibiyotiktir. :)Ha kokuyor ediyor falan derler. Sigaradan da kötü kokmuyor ya...Onun kokusuna laf etmeyenler, soğan sarımsak kokusu için gık bile demesinler, kalplerini kırarım...

• hiç sorma bir de iğreniyoruz falan diyorlar ya kendileri baca gibi kokuyor haberleri yok :)

• bayılırım bugn tatildi sucugun sarımsagın dibini buldum resmen.

• Soğansız yemek olmaz, sarımsaklı yoğurtlu herhangi bir şeyi ölene kadar yiyebilirim

• önceden ikisindende nefret ederdim kokusundan filan degil öyle sebebini bilmiyorum :)))mezelerle sarimsagin tadini kesfettim sarimsakli her yemek guzeldir diyorum artik :))

• offff bayilirim canim manti çekti beee

• Tabiki yiyeceksın ama abartmadan.Sonrasında vucut onu salgı halinde atıyor,kaldı ki koktugunu düşün ıgyyyn.Heleki oral olarak sana yaklaşan bir partnerın varsa,bu soguma sebebi bile olabılır.eger ki sogan yedın dıyelım ya da sarımsak akşamdan ılık bır bardak süt iç,sabahta aç karnına iç %50 kokusu agzıdan dolayı hissettırmezsın ,Dişlerını zaten soylemıyorum fırcalamayı unutma...Öenrimi dikkate almanı temenni ederim kardeşim.Saygılarımla

• No sir!

• Yep.

• sarımsaklı mantı güzel oluyor

• Sarımsak = Lezzet. (Başlı başına)Soğan = Yediğin yemeğe lezzet.Tiksinenler bi yesin.

• Biri sarımsak mı dedi? Hani bahar aylarının ilk günlerinde süt sarımsakları çıkar böyle. Bir oturuşta 10 diş sarımsak yerim o şekilde sanırım. Sabah bir kalkarım her tarafım sarımsak kokuyor. E müşteriye de saygı tabiki iş yerinde :) O yüzden az yerim. Akşamları kırmızı soğan yiyiyorum 1 haftadır. Ama ara verdim, kötü kokuyorsun sonra. En makbulu taze soğan. Salata arasına istediğin kadar ye bir şey olmuyor. Yi yavrum yi :)

• soğanı hayatta yemem hiçbir şekilde.ama sarımsağı yemeklerin içinde yiyebiliyorum

• közde sarımsağa bayılırım bu sıralara güveçte soğan falanda yiyorum yanında bazen mantarlı yapıyorlar daha bi başka oluyor :)

• sarımsak kesinlikle yemem

• Sarımsak sevmem, soğanı sadece yayla çorbasıyla severim.

• çok severim.milleti de umursamam dışarda gezer eve kapatmam kendimi

• Kesinlikle bende çok severim ama insan rahat rahat yiyemiyor ki. Belki dışarı çıkarım diye fazla yiyemiyorum. Daha çok yersem akşamları tercih ediyorum. :)

• Demin sarımsaklı mantı yedim.

• yerim yani güzel severim kebapla falan güzel gidiyo soğan sarımsağıda en son fazla yemişim tansiyonum düşmüştü zor ayıldım.

• işten mi geldin? :D

• epıl seni çok sevdi dmnfdngdn

• bana herşeyi de ama sarımsak deme..bırak tadını şifasını kokusundan iğreniyorum

• bayılırımmmmmmmm kokamasına aldırmam bile

• bayılırım ama bide kokmasaa...:(

• sifa kaynaklari severim

• sarimsak ve sogan yemekten nefret ederim nerdeyse hic yemem bazen yemeklerin icinde olur dikkat edemem bazen ise mecbur kalip yerim ama midem bulanir o derece nefret ediyorumonlari yiyince agiz kokusunu hicmi dusunmuyorsunuz bir arkadasiniz veya baska bir kisinin yanina gidiyorsunuz o kokuylaigrenc igrenc

• köz soğan tercihimdir , köz sarım sak da :D link

• Bu saydığın şeyler son derece faydalı bitkiler. Neden hafta içi yemiyorsun?Yedikten sonra dişlerini bir güzel fırçala koku moku kalmaz.Biraz abartmışsın bence. :)

• Sarımsak yemem, midem kalktı :D

• İkisini de aynı anda ekmeğin arasına koyup yiyorum :/

• bayılırım..mor soğan balık rakı..peşine de işkmbe sarmısaklı peehhh :)))

• Çoook faydalı ıkı sebze ama yemıyorum..

• yesss

• geçen gün soğan yedikten sonra benle öpüşen sevgilimden ayrıldım iğrençti

• Canımı çektirdin gecenin bu saatinde ya.

• kesinlikle yemem, çok katıyım bu konuda. sosyal ortamlarda zorluk çekiyorum evet ama çocukluktan gelen bir durum.

Kızlar Ne Diyor 29

• Sevmiyorum.

• Sarimsagi cacikta ve ette severim Sagani ter türlü severim

• Severim.

• severek tüketirim...

• çokkk severim :)

• bayılırım.

• Soğanı en cok kuru fasülye pilav birde yanliz bulgur pilaviyla severim :) Bazi Yogurtlarda sarimsaksiz olmuyooor :)

• Sarımsağı tek geçerim.

• soğan ve sarımsak nefret ederim

• bayılıyong. :)))

• çok saglıklı ve lezzetlıler.neden yenmesinki.özellikle sarımsak doğal antibiyotik..

• İkisini de çok severim..Kokusunu bastırması için özel kapsül yutuyorum.

• süpermis hangi kapsül o :D

• fresh diye bir kapsül :D bitkisel..

• pişmişi terchimdir

• yeri gelince yerim.ama öyle manyağı değilim ikisinin de

• hoh de bana

• ortaklarımla toplantıdaydım iphone lazımmı? :D:D

• epıl bahçemiz var ondandır

• soganı ince ince dil ama cok ince olacak. üzerine sıvı yag dök biraz, limon sık. biraz da kırmızıbiber. mis.

• offf evet öyle harika olyuor

• Hem de çok severim ama sürekli gün içinde tüketmem...

• Sarımsak 10 numara, soğan salatasını severim, soğanı başka hiçbirşeyde yemem

• bende severim :))işkembe çorbası mesela :Day seviyorum ben böyle kokulu acı yemekleri :))ama dediğin gibi her zaman yiyemiyoruz..

• severiiimm.

• Yemeklerın içinde ancak.

• pişmemiş sogan yiyeyemem kesinlikle yani pişmiş sogann kebapta bazenn yerimm oda koku yapmıyorr çok az dürüme koyuyorum ztn pişmişş kokmaz ::D sarımsaktaa hiç yemem öyle yani yemklerde falnn mecbur yenilirde ama özellikle sarımsak sogann yiyenn bir insn dglmdirr :) yaniii

• balığın yanında sogan salatasına bayılırım :) sarımsağıda severim

• hayatta yemem. ağzıma bile sürmem. cok iğrenç kokan bişey ikisi de. hele toplum içinde agzı sogan sarımsak kokan biri varsa o ortamdan kaçmak isterim yani o derece ...

• sarımsağı severim yoğurlu soslarda falan süper oluyo soğanlada bi zorum yok severim kendisini :)

• yemeğin içinde yerim ama öyle yemeğin yanında alıcan azına tepicen falan bana göre değil

• Her yaptığım yemeğe sarımsak koyuyorum. Tat veriyor ve çok seviyorum. :)

• hiç sevmem. brine yemege misafir oldugumda çok zorluk yaşadıgım oluyo bu yuzden.

• Sarımsaktan nefret ederim bögg ama soğan bayılırım bol bol yerim.

• aman bacım haftaıcı lutfen yemecok kotu kokuyormideden hala kokmaya devam ettiği için felakettir şu devirde çekilecek iş değilevinde oturuyorsan yeama çalışıyorsun sanırım?bi tablet var, adı fresh mi ne ?tam hatırlayamadımsarımsak sogan kokusu icinmaydanoz kekik ve baska bıtkı yaglarından ve bitkisel bir ürün ilaç değil 3-4 tane suyla ıcersenız ertesı gun ıyıce temız kokuyor nefesınızama öpüşmeyin (öpüşecek kadar değil temizlemesi )

• ben buna cok dikkat ediyorum zaten gercekten disari cikmayacagimdan eminsem anca o zmn yiyorum (:

Yükleniyor...