• Sor
  • Bence

Kuran okumayı öğrenmek istiyorum. Önerileriniz var mı?

Ucretsiz bir Kuran kursu olabilir Istanbul'da Taksim civarlarinda. Kitaplar da alacagim. Onerebileceginiz kitaplar var mi? Simdiden cok tesekkur ederim..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Güzel kardeşim sen seninle dalga geçenlere aldırış etme doğru yoldasın onlar Allah'ın kitabıyla dalga geçerler Allah büyük intikam alıcıdır merak etme gidersin bir dini kitap satan yere her yerde var ayağının hemen ucunda orda bulursun ya da googlede siteler var mesela firaset. net , ravda .net, kuran siteleri yaz çıkar mutlaka bir şeyler orda bulabilirsin gerçekten sen dosdoğru yol üzerindesin zaten bu dünyada kurandan daha güzel bir kitap ve ondan daha güzel bir belagat yok eşsiz mucize bir de youtubeden Abdussamed abdulbasit dinle gelmiş geçmiş en büyük hafız cennetten gelen ses takliti yok kıyamete kadar zor Allah rahmet eylesin onu dinlemeni tavsiye ederim yada mekke imamları şuhayrim çok güzel okuyorlar

• tesekkur ederim mahmut99.

Erkekler Ne Diyor 12

• nettende öğrenebilirsin

• türkce mealini okuda ne dediğni anla en azından. bilmediğin anlamadığın kelimeleri okusan ne okumasan ne.

• mealini okuyorum zaten su anda. ama bir de arapcasini okumayi ogrenmek istiyorum. oyle bodoslama okumak taraftari degilim zaten..

• Öncekileri Göster
    • ben degilim o. al bak artiladim.

• teşekkür ederim.

• diyanetin sitesinde öğrenme bölümü vardı ordan bak veya Kuran eğitim programlarıda indirebilirisn

• kuranı öğrenmek için çok kitaba gerek yok... elifbe yani kuran aldfabesi yeterli...bazan kuran bilen bayanlar ders veriyor...para falan almazlar zaten... yazında okullar tatil edildiğinde camilerde kurs veriyorlar... o şakilde yaparsın ..

• Kuran öğreneyim derken tarikata bulaşmada gerisi kendisi gelir içinde istek olduğu sürece.

• tarikata bulasmam asla..

• bir işe karar vermek o işin yarısını yapmak demektir.gerçekden öğrenmeye karar verdiyseniz başarırsınız.ülkemizde gönüllü kuran dersleri öğreten yerler vardır çevreni bir araştır derim birde bildiğim kadarıyla diyanet her camii ye bir bayan kuran öğreticisi görevlendirdi diye biliyorum araştırmasını yapmanı tavsiye ederim.

• bak bunu bilmiyordum cok sagol. ben gider mahallenin camisine danisirim. tesekkurler.

• belediyenin vermiş oldugu kurdlar var en iyisi orası bence

• bak görüyonuzmu devlet ne güzel ilkokullarda kuran öğretiyor simdi.Bende bilmiyorum öğrenemedim.Keşke o zamanda boyle bir ders olsaydı bizde ogrenseydik

• Albert Camus - Yabancı ve Bertrand Russell - Bilim ve Din kitaplarını öneririm.

• sen de haklisin tabi. ama ben basmakalip yurdum kezbanlarindan degilim. ne amacla ogrenmek istedigimi bile bilmiyorsun. nietzsche'den tan kizilligi / ahlaksal onyargilar uzerine dusunceler kitabini oneririm :)

• Öncekileri Göster
    • Rezil kadın.

• birileri eceline susamis..

• camilerin kuran kursları var oraya git

• Camilerdeki kuran kursuna yazıl..

Kızlar Ne Diyor 2

• Önerim yok ama Yusuf Tavaslı kitapları iyidir

• Kitaplardan ve internetten kendim öğrendim bunun için kursa ihtiyacın yok inan ki

• ben de su an kuran. tv den ogreniyorum. kitap almadim henuz. tesekkur ederim.

Yükleniyor...