Okul kaydı dondurma nasıl yapılır? İlk yılda yapılır mı?

okul kaydi dondurma nasil yapiliyor ilk yilda kaydimi dondurabiliriyim gerekli belge falan var mi bilenler acil cevap verebilir mi

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• okuldan atılma kalktı zaten rahat ol dondurma yaparsın tabi ki

• aynı dönemi okursun çünkü not ortalaman 1.75 altına düşer akademik yetersizlik denr buna aynı dersleri bir sonraki yıl alırsın. tabi bu okula ilk kaydınsa değişen bir bir durum olabilir. en iyi seçenek öğrenci işleri ne danışmak üniversite yönetmelikleri farklılık gösterebilir.

• bisey sorucm diyelimki bn kaydimi dondurmadim okulada gitmeyi biraktim sonra ikinci dönem bide ders kaydi yaptim o derslerdende kaldim bn ikinci yil tekrrdan baslayabilir miyim

Erkekler Ne Diyor 8

• ilk yıldada dondurabilyo ama her okulun tavrı istedikleri farklılık gösterebilir.

• 3 kez dondurma dondurma dondurma demen lazim

• Neden dondurmak istiyorsun?

• dondurmak kolay kaydı belgeler istiyorlar

• 1 yıl okuman gerekli dondurman için

• yapabilirsin sıkıntı olmaz... dilekçe yazacaksın öğrenci işleri gerekli evrakları ister senden zaten

• tamam cok tesekkürler

• evet yaa şöyle anlatayım sana 1 ay geçmiş okula gitmemişsin sonra okul kaydını donduruosun ve 1 aylık dönem olmamış gibi sayılıo daha yeni başladın heralde sonrası içinde dondurabilirsin kaydını dondurup askere giden veya evlenen arkadaşlarım da oldu yani zaman süre farketmio sonradan devam edebiliosun

• herks farkli bsy diyo kafm karisit sen emin msn

• Öncekileri Göster
  • İlk yılda yapabilirsin.Dilekçe yazman yeterli.

• Hayır.

• peki herhangi bir gerekce,sebep göstermm gerekiyomu

• yapılırda geçti :S

• evet öğrenci işlerine gittin mi size geçtiğini söyleyecektir. üni başlamsından belli bir süresi var.

• nasil gecti belli bi süresi mi var

Kızlar Ne Diyor 1

• ben ilk yıl dondurmuştum zaten en fazla iki yıl dondurabiliyosun bilidğim kadarıyla gerekli belge var tabiki neden dondurmak istediğine dair dilekçe ve onu destekliyecek artık ne olursa ben doktor raporu vermiştim onada uygun bi hikaye yazdım sonra onaylandı tabi özel üniverste olması kolaylaştırmışmıdır onu bilemeyeceğim

• vardır elbet ama ö işlerini arayıp öğrenmelisin

• belli bi süresi var mi peki bunun istedigim zn dondurabilirmiyim

Yükleniyor...