Nokia C3 nasıl? Kullanışlı mıdır?

arkadaşlar telefonumu satıp üstüne para ekleyerrek yeni bir telefon alacağım en çok hoşuma giden Nokia C3 ler klavyesi ve özellikleri çok cazip geliyor sizce almalımıyım yoksa başka önerileriniz var mı link atarsanız sevinirim:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• C3 ün kamerası filan çok zayıf.Alma onu derim.Ne kadar ayırabilirsin.

• benim için kamera önemli değil zaten

• Öncekileri Göster
    • tamam :)

• sadaece tuşu çok E 72 nin zaten sen c 3 istiyorsun oda öyle.

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben 6300 Kullanıyorum Yıllardır Halada Kullanıyorum. Uğraşamam Öle Dokunmatikle Klawyeliyle Felan (:

• evet çok kullanışlı bi telefon arkadaşlarımda çok memnun ama aklım hala klavyelide

• O Zaman Git Bi Koşu Klawyeli Telefon Al. Ayh Ne Bu Klawyede Klawye. Ben Zaten Pc'Deki Klawyeden Bıktım Sen Birde Teldeki Klawyeden Bahsedion (:

• iyidir iyi

• nokia c5-03 tavsiye ederim özellikleri iyi bence fiyatı 550 civarı yanlış hatırlamıyorsam

• klavyeli istiyorum ben..

• nokia telefonların hiçbirisi güzel gelmiyor bana

• Nokya'nın alayı kullanışlıdır ben bunu bilir bunu derim o kadar

• sadece mesaj yazmak için kullanıyorsan al.klavyeli telefonları mesela sevmiyorum.2.el fiyatlarına bakarak telefon alırım ben.2.el değeri düşüyorsa o telefon alınmaz bence.birde işletim sistemide farkediyor.tuşlu telefon alırsam nokia olur dokunmatik olursa samsung galaxy serisi olur.klavyeliye alışamadım blackberry de kullandım sevmedim.

• c3 te aklım kaldı fakat bilmiyorum ya.s

• güzel olması güzelde işletim sistemi sadece tuşlularda güzel.dediğim gibi sadece mesaj düşünüyorsan alabilirsin whatsapp diye birşey var o varmı onda bilmiyorum.mesajlaşma programı.

• nokia 3310 kullanıyorum kamerası yok benimde kamerayla işim yok :) gayet sağlam bir telefon fiyatı da çok ucuz bence bu telefonu al yıllarca kullanırsın

• ciddi olursanız sevinirim..

• Öncekileri Göster
    • töbe töbe :D

• :)

• çok kullanışlı bir telefon

• 300 tl civarı diyorlar net bir rakam biliyor musunuz ?

• çok para beya.ben vermem okadar.senelerdir bunu kullanıyorum taş gibi telefon hiç sıkıntısı yok. link

• gideri var bence al işini görür

Kızlar Ne Diyor 3

• Nokia e6 ondan daha iyidir. ~~

• c3 den farkı nedir?

• Öncekileri Göster
    • kamera önemli değil benim için + klavyeli almayı düşünüyorum sıkıldım dokunmatikten

• Nokia e6 hem dokunmaktik ekranlı , hem klavyeli. sen bilirsin yinede

• link link bunların fiyatıda c3 le hemen hemen aynı olanlar ama c3 plastik gibi bunlarda daha çok özellikte var

• ben klavyeli istiyorum birinci linkteki türden telefonları kullanamıyorum çok demirden oda..

• Öncekileri Göster
    • ben aldığımda iyiydi parasıda şimdi 300 e fiyatı net daha ucuzuda oluyo media markt a falan bakmak lazım orda fiyatlar iyi oluyo genelde

• problem değil :)

• Ay yok bb al dha ii

Yükleniyor...