Ankara Milli Kütüphaneye nasıl gidilir?

arkadaşlar etlikten milli kütüphaneye nasıl gidilir? 261 263 265 ego yada ücretli halk otobüslerinden hangisi gecer ordan fikriniz var mı.. metroyla baya uzak oluyor çok yürümek gerek.. hadi bi yardımcı olun :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• etlikte oturduğuna göre toprağsın toprağımsan yadım edem milli kütüphaneye gidiyosan öğrencisin öğrenciysen otobüse biniyosan öğrenci otobüs kartında var otobüs kartında bedava aktarma var etlikten 208 kardeşler 207 ile metroya aktarmalı gitmek var yürümene gerek yok aslında gitmenede gerek yok karşında pc var tabi etliğin nersinde oturyosun bilmemde ;)

• saolasın..işte metro aktarmalı gidince bahçelievlerde iniyorum.. kütüphane metroya çok uzak oluyor sağlam 45dk yürümüştüm bikeresinde.. dönüşte 261 263 265 otobslerden biriyle gelmiştm tesadüfen ama hangisi hatrlayamadım yaa..

• Öncekileri Göster
    • çok saol..

• bişey deel ;)

Erkekler Ne Diyor 7

• Taksiye bin milli kütüphaneye de okadar :D

• valla ben yuruyerek gidiyorumda sen 263 le gel oraya .

• 263 gecer mi diyosun, yarın deneyecm de?

• Sofore sorarsan soyler ugrasmana gerek yok yani.sincan da otursaydin 511 geciyo da etligi bilmiyorum

• Fikrimiz Yokda Bu Soruyu Nie Gizli Sordun Orasını Anlamadım (:

• gidişi bilmem ama dönüşte yürümek çok iyi oluyor, saatlerce kafa patlattıktan sonra mp3ü açıp 7.caddeden tandoğana yürüdükten sonra tekrar kendine geliyor insan.

• metroya kadar yürüyorsan ordan tabanvayla devam edebilirsin. sıkıntı yok bence. kütüphane gerçekten milli mi onu da merak ediyorum :))

• Güven Park'tan dolmuşa atla.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...