Sevgilimin doğum günü ve ona sürpriz minik kağıtlara şarkı sözleri yazmak istiyorum.

Arkadaşlar sevgilimin doğum günü vee ona sürprizz minik kağıtlara şarkı sözleri yazmak istiyorumm.. bildiğiniz sözleti yazar mısınızzz :)Arkadaşlarr lütfen yardımmm:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• şu şiirin sözlerini seviyorum :DSen, adını her duyduğunda hasretini çektiğimÜlke gibisin benim içinSana Milliyetçi sana DevrimciyimSana Muhafazakâr sana RadikalimSen düşünce suçusunSeni düşünürken FaşistimSen benim AnarşimDudaklarımda adını bağırarak yaptığım hamasetSana karşı PropagandamYA SEV YA TERKET…

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence nete sevgi sözleri yaz, gördüklerinin hepsini kağıda dök .. Yoksa işin uzun sürer benden söylemesi :)

• kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde birtürlü kendimi avutamadımmm yaz müslüm babadan :-)

• Sana doğum günü kutlaması yapmak istedim balımYolladım otobüsnenİçin de ter gokum vardıecenaz93 adlı adımlaa

• sen kalbimin odalarının mutluluk kaynagısın,sen benim 10 haneli telefon numaram,elma şekerim,meyve sepetim,nar tanem ve nur tanemsin biricik aşkım benim...

• Yapma bunu.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben olsam böyle bir hediyeyi alır kafana geçirirdim yeter ya bıkın artık şu kağıt olayından valla gına geldi

• +1

• başıma gelen en güzel şeysin sen .

Yükleniyor...