İzmir'de kahvaltı nerede yapılır?

İzmir'de güzel bir kahvaltı yapmak istiyorum nişanlımla fakat nereye gitsek önümüze bir zeytinyağı bir kekik getiren olmadı :@ bildiğiniz yerler varsa lütfen yardımcı olun egenin incisi izmirde zeytinyağı olmadan kahvaltı olur mu?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Mezzaluna restaurant (Konak Pier yanı) kordon alsancak ve karşıyaka iskele boyozcusu... Şimdi balçova çeşme karayoluna çetin emeç tarafına da yeni restoranlar açılmış tavsiye ederim. Pasaport iskelesinde mutlaka denizin kenarında kumru yemelisiniz...

Erkekler Ne Diyor 21

• bende merak ediyorum

• evinde yap bence en güzeli en rahatı :))

• belki uzak kalacak ama Pembe Ana tam istediğiniz seçim olur. link buca kaynaklardan öteye yeni cezaevinin 2-3 kilometre ilerisinde harika ortama sahip köyler var.şimdi olmasa dahi bigün mutlaka gideceğiniz yer dağkızılca köyü olsun..

• not aldım mutlaka gidicem

• laf olsun diye değil mutlaka deneyin. benim nişanlım ile hayran kalıp her fırsatta kaçtığımız yerdir.

• teşekkür ederim

• Ben biliyorum ammaa söylemem :IAncak benimle gelirsen gösterebilirim :P

• hadi gelim cok ısrar ettin :P

• gelsedin iyi olurdu<3

• yuk yuk ben girmim aranıza :P

• Öncekileri Göster
  • Ciceklikoy'de leziz bir serpme koy kahvaltisi yapabilirsiniz.eskiyol da cesmeye giderken ileri teknolojiden sola giderseniz 400 mt ileri de koy kahvaltisi yapabileceginiz harika bir yer daha var.

• Verecegin Paraya göre degisir. Hiltonda olur. isdedigin kadar ic yee hepsi Fiyata dagil bi Soda degil..Lüx Hotelerin Kahvaltilari daga genis biraz pahali ama güzel

• alsancak ve pasaportta kordonda ki mekanlarda kahvaltı yaparsınız denize karşı mis

• izmirli değilim ama, buca - mevlana on numero bir yer. manzarası yeter.

• köylere gidin yaa

• boyoz ye :D

• sahile oturun gazeteleri serin ne istiyorsanız kendiniz hazırlayın derim...

• çiçekli köye gidebilirsiniz girişte sağda çamaltı diye bir kahvaltı yeri var gayet güzel

• daha büyük lezzetleri sadece babanemin köyünde tatmıştım... balından tut tereyağına... hem doğal hem de lezzetli... harika bir tavsiyede bulundun

• çok fazla mekan var böyle bornova çiçekli köye gidebilirsiniz yada inciraltına ya da sahilevlerine güzelbahçeye denize nazır kahvaltı keyfi yaşayabilirsiniz ...

• Zeytinyağlı Kahvaltı Salonuna giidn

• Güzel güzel

• :D:D
      link

• Tamam eyvallah

• Öncekileri Göster
  • Gerçi kahvaltı edeceksiniz ama poğaça tahanlı pide vs. İçin alsancak talatpaşa caddesi girişinin oralarda Sevinç pastanesi var güzeldir

• orası kazık ama 2 kişi 60 ödersiniz

• Rica ederim şimdiden afiyet olsun :)

• teşekkür ederim

• güzelbahçede güzel yerler var 50 küsur çeşit zengin kahvaltı fix 20 tl

• Alsancak, kordon , göztepe

• O zaman yanınızda zeytinyağı götürün :(

• giitik oralarada yok zeytinyağı yok

• Gelin bizim köye...

• Oğlananası...

• adres ver

• Bimden zeytınyagı ve kekik alın meydan cami var onun yanında halk ekmekcı var oradan 2 egmekk alın sonra beledıye parkı var orada çayda bulunuyor orada yeyin için :)

• konuyu anlatamadım kahvaltı yapıcak çok yer var onu biliyorum zaten ...sağol yardımın için

• al buradan bak link

• orayada gittik

• Öncekileri Göster
  • kahvaltı için yer önermek hiç dikkat etmedim gittiğim yerlerde nasıl kahvaltı veriyorlar? semt neresi olucak

• kordonda cok mekan varkahvaltı menulerı cok ıyı özsut cok pahalı yalnız benden demesi

Kızlar Ne Diyor 10

• Kordon'da gayet güzel kahvaltı servisi yapan yerler var. İncir altı yada yalı'da da gayet bulabilirsin öyle yerler.

• tekrar cevap vermek istiyorum, nerede kahvaltı yapılmaz ki :)

• Pazar günleri Naci ustada açı büfe var çok güzel börekler falan acayip iyionun duşımda patlıcan hanedan iyi ama benim favorim şirincan

• Ben Altınoluk'ta yaptığım kahvaltıyı unutamam

• alsancağa gidin derim

• evet bana da önerdiler bakalım yarın görecez

• Güzelbahçe-şirincan restoran

• çiçekliköy organik bahçe tavsiye ederim

• sırıncede guzel kahvaltı yerlerı var. Ama bızım esımle favorımız guzelbahcede ehlıkeyf ve gızlıbahce var bu ıkısı

• Kirazlı Bahçe

• Çiçekliköy'e git.

Yükleniyor...