• Sor
  • Bence

İzmir'de kahvaltı nerede yapılır?

İzmir'de güzel bir kahvaltı yapmak istiyorum nişanlımla fakat nereye gitsek önümüze bir zeytinyağı bir kekik getiren olmadı :@ bildiğiniz yerler varsa lütfen yardımcı olun egenin incisi izmirde zeytinyağı olmadan kahvaltı olur mu?

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• Mezzaluna restaurant (Konak Pier yanı) kordon alsancak ve karşıyaka iskele boyozcusu... Şimdi balçova çeşme karayoluna çetin emeç tarafına da yeni restoranlar açılmış tavsiye ederim. Pasaport iskelesinde mutlaka denizin kenarında kumru yemelisiniz...

Erkekler Ne Diyor 22

• Ciceklikoy'de leziz bir serpme koy kahvaltisi yapabilirsiniz.eskiyol da cesmeye giderken ileri teknolojiden sola giderseniz 400 mt ileri de koy kahvaltisi yapabileceginiz harika bir yer daha var.

• Ben biliyorum ammaa söylemem :IAncak benimle gelirsen gösterebilirim :P

• nişanlımla gidicem sende gelebilirsin :P <3<3<3<3<3

• Öncekileri Göster
    • gelsedin iyi olurdu<3

• hadi gelim cok ısrar ettin :P

• Gerçi kahvaltı edeceksiniz ama poğaça tahanlı pide vs. İçin alsancak talatpaşa caddesi girişinin oralarda Sevinç pastanesi var güzeldir

• teşekkür ederim

• Rica ederim şimdiden afiyet olsun :)

• orası kazık ama 2 kişi 60 ödersiniz

• bende merak ediyorum

• alsancak ve pasaportta kordonda ki mekanlarda kahvaltı yaparsınız denize karşı mis

• Gelin bizim köye...

• adres ver

• Oğlananası...

• çok fazla mekan var böyle bornova çiçekli köye gidebilirsiniz yada inciraltına ya da sahilevlerine güzelbahçeye denize nazır kahvaltı keyfi yaşayabilirsiniz ...

• kordonda cok mekan varkahvaltı menulerı cok ıyı özsut cok pahalı yalnız benden demesi

• evinde yap bence en güzeli en rahatı :))

• belki uzak kalacak ama Pembe Ana tam istediğiniz seçim olur. link buca kaynaklardan öteye yeni cezaevinin 2-3 kilometre ilerisinde harika ortama sahip köyler var.şimdi olmasa dahi bigün mutlaka gideceğiniz yer dağkızılca köyü olsun..

• teşekkür ederim

• laf olsun diye değil mutlaka deneyin. benim nişanlım ile hayran kalıp her fırsatta kaçtığımız yerdir.

• not aldım mutlaka gidicem

• Verecegin Paraya göre degisir. Hiltonda olur. isdedigin kadar ic yee hepsi Fiyata dagil bi Soda degil..Lüx Hotelerin Kahvaltilari daga genis biraz pahali ama güzel

• izmirli değilim ama, buca - mevlana on numero bir yer. manzarası yeter.

• köylere gidin yaa

• boyoz ye :D

• sahile oturun gazeteleri serin ne istiyorsanız kendiniz hazırlayın derim...

• çiçekli köye gidebilirsiniz girişte sağda çamaltı diye bir kahvaltı yeri var gayet güzel

• daha büyük lezzetleri sadece babanemin köyünde tatmıştım... balından tut tereyağına... hem doğal hem de lezzetli... harika bir tavsiyede bulundun

• Zeytinyağlı Kahvaltı Salonuna giidn

• hiç aklıma gelmemişti

• Öncekileri Göster
    • :D:D
      link

• Güzel güzel

• güzelbahçede güzel yerler var 50 küsur çeşit zengin kahvaltı fix 20 tl

• Alsancak, kordon , göztepe

• giitik oralarada yok zeytinyağı yok

• O zaman yanınızda zeytinyağı götürün :(

• Bimden zeytınyagı ve kekik alın meydan cami var onun yanında halk ekmekcı var oradan 2 egmekk alın sonra beledıye parkı var orada çayda bulunuyor orada yeyin için :)

• onu yaptık ya farklı olsun diyorum

• Öncekileri Göster
    • al buradan bak link

• konuyu anlatamadım kahvaltı yapıcak çok yer var onu biliyorum zaten ...sağol yardımın için

• kahvaltı için yer önermek hiç dikkat etmedim gittiğim yerlerde nasıl kahvaltı veriyorlar? semt neresi olucak

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...