Yalnızım ve asosyalim dışarı çıkmıyorum. Evdede hiçbir şey yapasım gelmiyor canım sıkılıyor ne yapim ben şimdi?

Gizli Üye
Bir şeyler yapmak istiyorum ama tembelliğimden ve rahatlığımdan hiçbir şey yapamıyorum yapasım gelmiyor şu yaşıma kadar yaptıklarım 5 parmağımı geçmez çok boş geçiriyorum yıllarımı. Hiç arkadaşlarım, sevgilim falan olmadı hep evdeyim dışarı çıksamda yalnız başıma ve sadece alışveriş yapmak için çıkıyorum asosyalim. Bakıyorum herkes sosyal herkesin çevresi var ben 22 yaşına geldim hala asosyalim sosyal olamıyorum dışlanıyorum napıcam? Okul dışarıdan okuyorum
Yalnızım ve asosyalim dışarı çıkmıyorum. Evdede hiçbir şey yapasım gelmiyor canım sıkılıyor ne yapim ben şimdi?