• Sor
  • Bence

Bluetooth PC'ye nasıl yüklenir?

birde usb takmamız sart mı? yardım edin arkadaslar

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Harici bluetooth cihazını bilgisayara tak, eğer win7 kullanıyorsan otomatik olarak tanıyacaktır. Xp'de tanıyordu sanırım...Bir şey yüklemene gerek yok...

• banada güvenilir bi şarkı indirme sitesi önerseniz:)

• Öncekileri Göster
    • hımmm yok bilmiorum da indireim madem teşekkür ederim:)

• programı kurduktan sonda kısa bir üyelik işlemi var, varsa fake bir mail adresi ver, seçeneklerden de otomatik indirmeyi seç. Arama kısmına şarkıcı ismini yazman yeterli, mümkün olduğunca 5 yıldızlı şarkıları indir...Kolay gelsin...

Erkekler Ne Diyor 5

• kullandıgın cıhazları yazsana bı pc tel olarak

• Dahili bluetooth yoksa içinde 1 adet usb girişli bluetooth alırsın (ki 5-10 lira civarı),bilgisayarına takarsın.Muhtemelen kurulum gerektirmez onlar,tak kullan hemen.Ama kurulum gerektirse bile onla beraber verdikleri küçük bir kurulum cd si var,onu takıp install yaparsın ve kurulur

• bluetooth driverini pc ye tak ve set up ya da install yaparak pc ye yükle usb ye gerek yok sonra telefonda oldugu gibi telefonunla pc ni eşleştir

• driver yok

• Öncekileri Göster
    • m.üstü

• adaptöre ihtiyaç var

• Denetim masası / Donanım ve Ses / Aygıtlar ve yazıcılar / Bluetooth aygıtı ekle seçeneklerinden ayarları yapabilirsin. Ben dizüstü bilgisayarımda ne bir donanım ne de bir yardımcı yazılım kullandım. Telefonumdaki dosyaları rahat bir şekilde atıyorum bilgisayarıma.

• Setup'tan yüklenir. USB'yede gerek yok. Bilgisayarının markası neyse ona göre internetten sitesine gir araştır.

• exper

• Öncekileri Göster
    • Seri numarasını versen tamam. Bilgisayarın seri numarası. Yazıyordur bir kenarda.. Etiketine falan bak

• Sorun çözüldü mü ? link Yada bende de var eğer halledemezsen bana haber ver yükleriz.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç bluetooth yok ve yüklemek istiyorsun öyle mi?

• evet

• Masaüstüyse harici usb bluetooth adaptörüne ihtiyacın var.

• işte bende onu soruyordum kaldı o zaman

Yükleniyor...