• Sor
  • Bence

Hamam otu yağı nerelerde kullanılır?

Hamam Otu Yağını duydum denemek istiyorum. Tüylerin tamamen yok olması için, özellikle genital bölgeler baş belası. Bu yağ bacaklara koltuk altlarına... Daha Fazla

En İyi Görüş

• hamam otu yağı die yazarsan google sayfası çıkıyo ordan ayrıntılı araştırabilirsin bildigim kadarıyla tüm vücut için uygun

Erkekler Ne Diyor 8

• himmm ilginc.

• hamamböceği yağı gibi ama ben sana hürrem hamam otu yağını öneririm kullanmadım ama merak ediyorum bilgisi olan anlatabilir banada :)

• istanbuldaysan mısır çarşısına git orda bulursun googleda bak nasl kullanılıyo dıye

• ben sana söyliğim gerçi sen bayanlara sormuşsun ama . hamam otunu aktarlar da bulabilirsin beyaz bir toz kötü kokar, avucunun içine kouyorsun bir miktar içine su sok macun kıvanmına gelecek kadar onu istediğin bölügeye sür 2/3 dakikadan fazla bırakma . bol suyla durula . uyguladığın yer temizleniyor. çok tutarsan sivilce yapıyor.

• kapitalizmin oyunları bunlar. yok öyle birşey. inanma.ayrıca bu kıl denen meret öyle lanett birşey ki, dökmek istersin dökülmez, başındakilerin dökülmemesini istersin puf olur gider.

• alakaya maydanoz. kapitalizm miş ne alaka . bildiğin ot ve işede yarıyor , ön yargılı ve çok bilmiş olma

• niye satışını sen mi yapıyorsun.
      bundan öncede neleri vardı ama zamanında hepsi işe yarıyor diye satılıyordu. bunun da işe yaramadığı kısa zamanda anlaşılacak ve bu sefer başka birşey çıkacak.

• Dikkat et, zehirlenme

• deve dötü yağlamada...

Kızlar Ne Diyor 4

• bu hamam otu link bioderm serum tarzı bir ürün link bioder kullandım ama hamam otunu kullanmadım denenebilir mutlaka faydası görülür hamam otu için" Tüm vücudunuzda istediğiniz bölgede, yüzünüzdede göz çevreniz hariç her yerde kullanabilirsiniz". yazmışlar

• Daha sağlıklı şeyler kullan. çok tehlikeli eğer illa kullancam diyorsanda çok dikkatli ol çok solunması ölüme kadar gidiyomuş

• Hamam otuymuş, yani doğal bir şeyden daha sağlıklısı ne olabilir ki?

• hürrem hamam otunu alıp kullandım 6 şişe aldım şu an 2 inci şişeyi bitirmek üzereyim fakat ağda yapman lazım önce o tüyleri kökten yolup tekrar o yağı sürmen lazım bakalım ben şu an bir sonuç alamadım daha :):) 5 ay snra sonucu yazarım:):):

• etkisi oldumu :D

• faydasi oldumu bes ayi gecmis

Yükleniyor...