Sokak dövüşü dersi kursu var mı?

Ya türkiyede sokak dövüşü dersi veren adam akıllı bir yer yok mu asla pes etme deki gibi fight club yada yenilmez deki gibi dövüşülecek taktikler ögreten bir yer yada benzeri ben box yapıyorum ama o kadarda zevk almıyorum sadece yumruk atıyoz lütfen yardıımcı olun

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• wing tsun u öneririmetkililiğini tecrübeyle de öğrendim, iyidirlakin öğrenme süreci daha uzun ve zahmetlidir

• olsun ya var mı türkiyede kurs veren bi yer

• çok var da genelde büyükşehirlerde, cwto ebmas ya da izmirde berat uylukçu
      internetten araştır

• istanbuldada varmış

Kızlar Ne Diyor 6

• hayal gücü

• neyy

• ya bilgin yoksa yorumlama

• Karate Can izle. <3

• :/ bilmiyorum

• wing-tsun yap. kesinlikle sokak dövüşüdür...

• ya bu çekik gözlülerin yaptıgı sporları pek sevmiyorum :D

• o zaman işin zor.

• yok bence ya

• sokak dövüşünün dersi de mi var

Erkekler Ne Diyor 9

• Hadi dostum sana 50 dolar yatırdım kazanamassan o lanet kıçını tekmelerim

• MMA kursları var git onlara.Ama boks kadar kolay değildir.Sanırım senin derdin milleti dövmek belli bir dalda profesyonel bir dövüşçü olmak değil.

• yok ya alakası yok milleti dövmek istemiyorum aksine tam bir spor yapmak istiyorum ama zevk alarak yapmak istiyorum MMA asla pes etme de izlendigi gibi değil ya brz farklı güreşe benziyor yapısıyorlar sürekli birbirlerine araştırdım onu

• Türkiye'de adam akıllı hiçbir şeyin kursu yok ki onun olsun

• katılıyorum sana dostum

• Ondan sonrada bu millet boş diyorlar, ulan hocalar ne kadar dolu ki öğrenciside bir bok olsun...

• human weapon videolarına bir göz at derim

• one ya :D

• Öncekileri Göster
    • şahsen ben öyle yaptım ve şu anda dövüşürken dirseklerini en iyi kullananlardan biriyim :)

• böyle kursları ztn sadece amerikada verirler :D

• o filmdekiler gibi olmayı bekleme onlar biraz da efekle yaplmış eğer gerçekten öyle olsaydı herkes soka dövüşü öğrenirdi :D ve sabırlı ol hemen bu işi sökmeyi bekleme dövüş zor öğrenilen bir sanattır bir kareteci 3 yılda kavga edebilecek bir duruma gelir bir de sokak dövüşünü düşün

• ben 8 ay karate yaptım herşey sabır işi dostum :)

• haklısın

• ben sabraderim o sorun değildi asıl nerde örenilecek bir yer var onu bilmıorm

• MMA

• BJJ araştır.Vücusunun her tarafı çalışır.Ancak direkt sokakta kavga etmek için arıyorsan hiçbirisinde bir sonuç elde edemezsin.Yalnız BJJ'de canının sıkılmayacağını ve çok çok hoşlanacağını sana garanti ederim :)

• Öncekileri Göster
    • Hayır canımn ne alakası var: w w w.zendokan.net/htmldocs/endokan/anasayfa_9/icerik_41/zendokan_bjj_brazilian_jiu_jitsu.html Ben bizzat gidiyorum BJJ dersine :) Onun öğrencisiyim.

• ciddimisin nerde bu hangi şehir istanbul mu

• kardeşim senin sorunu çözümü PROWES cemil uylukçu çok sevdiğim bir abidir araştır anlarsın ne demek istediğimi

• bu adama nereden ulaşabiliriz

• google yaz sitede yakın olan eğitim merkezine ulaşabilirsin

• bende bı ara boks yaptım boksda dövus taktıgı yoktur boks sadece yumruk atmak ve kendını yumruktan korumak amaçlı yapılır gard alırsın yumruktan kaçarsın yumruk atarsın eger gerçek dövus ıstıyosan kıck bos yap kıck bosta tekme falanda var adamın amnkorsun... KICK BOKS !

• aynen kickbox cok zevkli geliyor bana hoca bazen tekme çalışın diyor tekmeniz gelişsin diyor tekme atınca daha zevkli olyuor boxta sol sag direk fent kıroşe upparcat baska bişey yok :D

• Öncekileri Göster
    • ama şuda var sunuda eklıyım bak boksda sadece yumruk atıyosun ama zamanla yumruk atmayı daha ıyı kavrıyosun daha sert vuruyosun bı yumrukla bırını devırebılırsın.

• orası öyle

• Boks yapsaydın böyle bir soru sormazdın belli ki alakan yok :)

• ne alakası var 6 aydır yapıyorum ama sadece yumruk atmak beni tatmin etmiyor

• ozaman sen sokak dövüşü falanda yapamazsın . boksun sadece yumruktan olduğunu düşünüyorsun..

• beni anlamadın sen boxun sadece yumruktan ibaret oldugunu bilyiroum tabi ama sadece yumruklarımı fent felan yapmak istemiyorum vücudumun hepsini çalıştıracak bir spor istiyorum ne alakası var yapamamakla

Yükleniyor...