Çamaşır makinesinde tek su girişi mi yoksa çift su girişi mi daha avantajlı?

Arkadaşlar annem çamaşır makinesi ni değiştirecek ancak, herşeyi halletti marka model seçti tek su girişi ile çift su girişi arasnda kaldı, çok acil yarımınızı istiyoruz, hangisi daha kullanışlı sorun vermez daha iyi, ve sizler hangişini kullanıyorsunuz? cevap verenlere şimdi den teşekkürlerimi sunarım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tek gırışlı cıft gırışlı anlamam ama senı bır konuda uyarabılırım arçelk alma sakın cok pişmanız evde yürüyor resmen :D

• eskısıde kosardı camasır odasında annem ondan degsıtırıo zaten

• Öncekileri Göster
    • :) annemde BOSH dıo valla

• hayırlı ugurlu olsun şimdiden o zaman D:

Kızlar Ne Diyor 5

• Tek girişli alın , o kadar sıcak suyu alacak kaynak varsa bilemem ama tek su girişli fiyat olarakta avantajlı , hem öyle sensörlü son modellerden almayın sadece para tuzağı ...

• biraz geç kaldım sanırım ama yazayım,yeni modellerde çift su girişi pek gerekli değil zira makineler kendi suyunu kendi ısıtabiliyor artık. yani harici bir sıcak su kaynağına ihtiyaç duymuyorlar. üstelik montajı vs. daha avantajlı oluyor.ha bir de kim ne derse desin ariston hotpoint ve regal almayın. bosch, arçelik, beko... hepsi iyidir.

• boşver sonuçta su çamaşır deterjan üçlemesinden ibaret olay. Çift olanalr daha fazla su harcar. En ucuzunu al gitsin.

• Bizim evdeki tek su girişli ben çeyizimede tek su girişli aldım. Çift olanlar gereksiz dediler araştırmıştım bir hayli.

• bencede bosh en iyisi çok memnunuz

Erkekler Ne Diyor 7

• çamaşır---eeee---düğmeyi sağa çevir---şu göze deterjan koy---kapak kapalı mı hah kapalı...eeee...start...yeşil yandı...kırmızı yanınca bitti demektir...Umarım yardımcı oldum

• marka olarak (Miele) bu marka üstüne makina tanimam ama türkiyede varmi bilmiyorum.

• Tek ve çift girişli arasındaki farkı zaten biliyorsundur. sıcak su girişinin olması makinenin elektrik harcama yükünü azaltacaktır zira makinenin asıl elektrik harcayan kısmı suyu ısıtma aşamasıdır. Makine konusunda herkes bişey söyler ancak mielesinden boschuna kadar tamamını araştırdım. Tek tek servislerini arayıp kapaklarını kırdığımı, kapağı kaç liraya değiştireceklerine kadar sordum. Kaç yıldır çamaşır makinesi ürettiklerine kadar en ufak ayrıntıları bile dikkate aldım. şikayetvar sitesindeki şikayet sayısını satılan makine sayısına oranlayarak en az şikayet alanına kadar baktıktan sonra en son hooverda karar kıldım. Tavsiye ederim.

• beni dinlersen bosch marka al pişman olmassın

• annemde BOSH dıyor zaten :)) tesekkrler

• neticede hans yapıyor sağlam mal

• suna bakabilirsin.ben memnunum sahsen. link

• çiftsu girişli olsun eğer sitemde sıcak su varsa enerji tasarruflu kullanır makina

• pekı suyu cokısıtyrosa sıstem bura cok guneslı gunes panellernde su 70 dereceye cıkıyor makınede 40 derecelık program sectım suyu sogtmadan dırekt alıcak o camasrlar ne hale gelıcek?

• o sıcaklığı ayarlar

• Fark yapmaz ikisi de.

• sıcak suyun makıneye gırıs sıcaklıgı 70 80 derece, sectgm programda 40 derece makıne bunu soguturken bozuluyormus dogrumudur pekı

• 15 sene aynı makineyi kullanmıştık ve hiç de birşey olmadı.

• sebeks suyu cok sıcak olursa onu sogutmak ıcın beynı yanar dedıler, + sogutmazsada camasrlar cok sıck sudan dolayı deforme olurmus kafamza takıldı cıkamadık ıcınden

Yükleniyor...