Sevgiliyle kurulan hayaller herkes içeri

Arkadaşlar Sevgilimlee ileriye yönelik romantik evlilik hayalleri kuruyoruz. yalnız aklıma bişey gelmiyo. yardım edin Lütfen :/

Güncellemeler:
arkadaşlar hayal gücümüzün sınırlarını zorladık biz :D evler ateşler falan faln :D siz çok daha böyle ilginç şeyler bulun lütfen

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• pembe panjurları unutma genç:)şömine falanda yakın iki çocukta olsun biri kız biri erkek sen işten eve gelince bahçeli evinizde kapıyı o açsın mis gibi yemek kokuları gelsin falan filan:)

• +1 :) dahada genişletirsen sevinirim :)

• hay Allah'ım yaaa :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayal gücünü biz mi genişletelim yani?Gerçekten kendini verip bi düşünürsen aklına bir çok şey gelecektir. Yatmadan önce bol bol düşün,illa bir sey gelir aklına.

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne kadar çok hayel o kadar çok hayel kırıklığı o yüzden abartma çocuğunda hayatını karartma

• Çok ergence.Kız arkadaşlarım bahsediyordu bende evet aşkım öyle olsun bir tanede kız çoçuğumuz olsun diyordum ama içimden (yine başladık diye sövüyordum).Saçma..

• Hamileyken tatlı yedir ona. :O

• Oglumun ismini ben kizimiz olursa onun isminide sen koy de falan yani kizin ismini ne koyucaksin gibisinden Falan filan böyle

• cocuklardan basedın hosuna gıdıcektır bır kzımız bır oglmz olsn falan de

Yükleniyor...