• Sor
  • Bence

Google arama motorunda 'Kendimi Şanslı Hissediyorum' butonu nedir ya :)

Google arama butonunda Kendimi Şanslı Hissediyorum Butonunu Nedir ya :) anlam veremedim bir türlü gereksiz olduğu düşüncesindeyim

Güncellemeler:
Google arama motoru değerini kaybediyor bu iş üzerinden reklam almak para kazanmak için her yolu denediği bir gerçek herkezten farklı yorumlar çıktı bakalım en çok yorum hangı konuda uzlasıcagız .. bekliyelim görelim

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bu butonla ilgili Google'ın kendi açıklaması şu şekilde;`"Kendimi Şanslı HissediyorumTM" butonu, sizi otomatik olarak aradığınız sorguyla ilgili arama sonuçlarının ilk sayfasına götürür."Kendimi Şanslı Hissediyorum" butonu ile istediğiniz sayfaları aramak için daha az, incelemek içinse daha çok zaman ayırabilirsiniz."´* * *Yani size aramaların tamamının bulunduğu sayfayı değil de, o sayfadaki sonuçların en başındaki sayfayı açar.. Bizim de aramalarımız sonucunda genelde ilk olarak bakacağımız sayfa odur..Ancak, ben hiç bir zaman o butonu kullanmam.. Arama sonuçlarını açarım ve sonuçları teker teker açarım.. Benim aradığım bilgi her zaman en üstteki sonuç olmayabilir.. O nedenle o buton benim için gereksiz bir buton..

Kızlar Ne Diyor 8

• bence anlaşmalı sitelere götürüyor..:))

• Reklamcı :p diyorsun

• hı hı

• ben bilmiyorum bu butonu ya:D

• yarışma sitelerine giriyorsun sorular falan var ben bi göz atmıştım ama beyenmedim...

• Gereksiz ..değilmi

• Öncekileri Göster
    • tamam sınırlenme :D

• :)) :))

• Eskiden "failure" yazınca George Bush ile ilgili bir şeyler getiriyordu, aklımda böyle kalmış ama şimdi denedim, tutmadı, İngilizce sözlüğe yönlendirdi.

• kendimi sansli hissediyorum butonu= bugun isi olmayan salak sensin degil mi , gel biz senin kafani sacmaliklarla dolduralim butonu :)

• ben de hep bunu düşünmüştüm :D

• fal bakarken işe yarıyor. dileğini yaz bas ve ilk gittiğin sitede cevap ara :Pbiz kadınlar böyleyiz işte :P

• Düpedüz kandırmaca başka bi şey değil...

Erkekler Ne Diyor 4

• Arama yaptığında karşına liste çıkarmıyor ve seni en üstte bulunan yani en çok tıklanmış olan siteye götürüyor. Özellikle bankacılık ve alışveriş ile ilgili aramalarda çok riskli bir düğme. Sahtecilik ve dolandırıcılık siteleri kendilerini Google aramalarında listenin en üstüne rahatlıkla çıkarabiliyorlar :))

• :D

• Öncekileri Göster
    • gerçekten bilmiyorum . ..bildiğim tek birşey var dolandırıcıların nette herşeyi alt üst ettikleri

• :))

• evet güzel soru bende merak ediyordum bunu

• reklam kokan hareketler bunlar. Aradığın şeyle ilgili ticari bir siteye götürüyor. Çok da şanslı hissetmiyorsun tıklayınca, emin ol

• kumarda kaybeden aşkta kazanırmıs abi :D

• dene şansını dene sen o zaman. Belki şanslı hissedersin google hazretleri sayesinde:)

• aradığın kelimeyi bütün internette aramak yerine daha önce bulduğun sonuçlar arasında arama yaparak bulduğun sonuç sayısını azaltarak senin işine yarar sonuçlar bulmanı sağlamak için yapılmış birşey

• normal olarak aradığındna farklı diyorsun öylemi

• af buyur :)

Yükleniyor...