Google arama motorunda 'Kendimi Şanslı Hissediyorum' butonu nedir ya :)

Google arama butonunda Kendimi Şanslı Hissediyorum Butonunu Nedir ya :) anlam veremedim bir türlü gereksiz olduğu düşüncesindeyim

Güncellemeler:
Google arama motoru değerini kaybediyor bu iş üzerinden reklam almak para kazanmak için her yolu denediği bir gerçek herkezten farklı yorumlar çıktı bakalım en çok yorum hangı konuda uzlasıcagız .. bekliyelim görelim

En İyi Görüş

• Bu butonla ilgili Google'ın kendi açıklaması şu şekilde;

`"Kendimi Şanslı HissediyorumTM" butonu, sizi otomatik olarak aradığınız sorguyla ilgili arama sonuçlarının ilk sayfasına götürür.

"Kendimi Şanslı Hissediyorum" butonu ile istediğiniz sayfaları aramak için daha az, incelemek içinse daha çok zaman ayırabilirsiniz."´

* * *

Yani size aramaların tamamının bulunduğu sayfayı değil de, o sayfadaki sonuçların en başındaki sayfayı açar.. Bizim de aramalarımız sonucunda genelde ilk olarak bakacağımız sayfa odur..

Ancak, ben hiç bir zaman o butonu kullanmam.. Arama sonuçlarını açarım ve sonuçları teker teker açarım.. Benim aradığım bilgi her zaman en üstteki sonuç olmayabilir.. O nedenle o buton benim için gereksiz bir buton..