Garanti bankası havale ücreti ?

bankaya gidip bir hesaba havale yapacağım ne kadar ücret öderim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 75 kuruş ile 65 kuruş arasında birşey. Eft mi havale mi yapacaksın? havale aynı garantiden baska garantiyeEft baska baNKAYA

• havale

• Öncekileri Göster
    • kimse yok hesabımda yok

• en az 20

Erkekler Ne Diyor 12

• Şubeden havale yapmamanı öneririm.En ufak bir değere bile 30 tl alıyorlar.Bankamatik kartı olan birinin hesabından havale yaparsan düşük ücret ödersin.En iyisi Ptt ile gönder.

• ürün aldım ptt ile anlaşma yok

• Öncekileri Göster
    • bna gelmicek kargo hediyenin sahibine gidecek

• Kredi kartında yok sanırım.

• İnterrnet bankacılığından gönder en az ücreti bu şekilde ödersin.

• hesabım yok

• O zaman ATM den hesapsız gönderim oluyormu ona bir bak. Hatta senin için linkinide buldum.
      link

• oluyorda internetten ürün aldım açıklama kısmına yazmak zorundayım bilgileri o yüzden atm olmaz

• göndereceğin meblağa bağlı...

• ay havale geçiriyorum

• kartsız işlemde 2 tl kesiorlar :)

• 0,75olmasi lazm havale eft 5tl diye biliyorum

• Kartısz işlemde 5 TL.

• şubedenmi atm denmi

• ATM şubeden daha pahalı olur.

• ben şubeden yatırcam parayı o zaman da 5 tL

• İnternet bankacılığı kullanmanı tavsiye ederim, 1 tl ücretl alınıyor sadece onun dışında ne yaparsan yap 1000 tl altında en az 15 üstünü de 20 tl ödersin.

• aynı sube ise ücretsiz başka sube ise 1000 tl ye kadar havalelerde 20 tl 1000 tl nin üstündeki havalelerde 30 tl havale ücreti var. ben ziraat bankası çalışanıyım bizim banka böyle ama bütün bankalar neredeyse aynı ücreti alıyor

• ya baska ildeki subesine havale yapacağım ürün aldım

• Garanti bankasından ne kadar gönderirsen gönder, sabit 5 TL ücret alacak.Kısacası ATM ye 65 TL vereceksin.Sana soracak karşı tarafa 60 TL gidecek diye kabul ediyor musun. Evet de, 60 TL gidiyor. 5 TL bankaya.Garanti türkiyede en fazla kesinti yapan banka. İŞ BANKASI 3 TL yapıyor.

• şubeden yapacağım

• Öncekileri Göster
    • Şubenin ne kadar kesinti yaptığını bilmiyorum ama .p bu konuda sen bilgi ver o zaman :D Dilimden kurtulabilecek misin merak ettim .d

şaka tabi bol şans sana :)

• tskler :)

• yakın zamanda ya garanti ya da yapıkrediden 65 lira yolladım, 5.25de kesinti aldılar, aynı banka farklı şube yani havale işemiydi

• şubedenmi yolladın

• Öncekileri Göster
    • bende şubeden yollayacağım ondan sordum

• ok

• 5 TL diye biliyorum

• şubedenmi atmden mi

• Öncekileri Göster
    • tamam saol yinede

• Rica

Kızlar Ne Diyor 1

• bankada hesabın ve ınternet bankacılıgın varsa sanırım 1 tl..ınternetten yaparsan yanı

• yok

• o zamn bılmıyom

Yükleniyor...