Koç erkekleri ne tarz giyen kızlardan hoşlanır?

koç erkekleri ne tarz giyen kızlardan hoşlanır tarzı nasıl olan kıyafetleri beğenirler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• link Bu tarzdan hoşlandıklarını duymuştm. Ne kadar saçma ya , resmen burçlara göre kendinize ve hayatınıza şekil veriyosunuz

Erkekler Ne Diyor 13

• koyun derisi vb.

• Bir koç erkeği olarak şunu diyebilirim.Kendine has tarzda giyinen kızlardan.Çaputtan çok giyim tarzının bir karakteri olması.

• şık ve bakımlı olmalı fazla abartıdan kaçınmalı yaşına göre ve zaman ve mekana göre giyenmelisin

• yanlış anlamayında burç ironi bence topuklu ayakkabı etek +170 boy red edilemez bir bayan oluyor +ları makyaj saç vs vs renk uyumu tek renk ideal oluyor fazla abartıda düşük gösteriyor

• koçu bilmemde ben aslanım kısa kot şort giyiyolar bide askılı süper bi badi yeme yanında yat ama uzun boylu ve pürüssüz bacaklar şart ve tabi fiziği iyi olcak ne şişman nede sıska

• hiç giyinmeyen kızlardan :D

• astroloji astronomiden anlamayan safderunların uydurduğu birşeydir. lakin doğru olduğunu varsaysak bile, bile etkilemeye çalıştığınız koç beyefendisi yükselen burcunun etkisini daha yoğun yaşamaktadır. kıt kanaat malumatfüruşluk nevinden edindiğim astroloji malumatıyla, koç erkeği kendinize yakışanı giymenizden hoşlanır. selülitleriniz diz kapaklarınıza kadar gelmişse, mini etek giymeniz çapkınlarıyla meşhur koçları sizden kaçırır. misali en uç noktadan vermeye çalıştım, affola.

• ben bir koç um, kız doğal olucak,sade ve şık olucakne istediğini bilen biri olucakspor kıyafet giysin salaş ta olabil,Rolgun olucakyeter mi

• Rahat ve şık giyinmeli.

• koç erkeğiyim

• herkes koç erkeği koç erkeği diyip duruyor.Bir tane sevgilim yok.Herneyse.İstediğini giy senden yine de hoşlanmam

• koç burcu olarak çok fazla kıskanç oluruz pek fazla açık giyme sonra kavga çıkabilir ayrılabilirsin

• bende bir koç erkeğiyim üniformalı kadınlar çok hoşuma gider giyiniş tarzı olarak sade kendine has şık ve doğal giyinen fazla aşırıya kaçmayan yani fazla takı falan takmayan kızlardan hoşlanırız

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...