Kapalı bayanlar güzel bulunmuyor nedense ...

benim merak ettiğim konudur genellikle kapalı bayanlar hakında bir erkek açık bayanı beğenir çok güzel falan kapalı hakkındaki fikirleri neler acaba...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eskiden hatırlarım da, annem ve dışardaki kadınlar-kızlar başörtüsü takardı. Sonra Erbakan geldi ve ortalık türban oldu. Okumuş kızları temsil ediyormuş...(Bu bahaneye çok gülüyorum). Allaha yakın, benden uzak olsunlar. Çarşaf giyseler, bu kadar kızmıyorum, Arap milletinden herhalde der geçerim, ama türban ne? Türbanlı birini gördüğüm zaman uzaklaşıyorum. Biri elini sıkar, diğeri elini uzatmaz, biri rahat, diğeri yerlere bakar, yüzünü saklar... Nasıl davranacağını da bilemiyorsun. Arkadaşlar vasıtasıyla tanışma faslı dışında, işim olmuyor kapalılarla. Devlet dairesinde de rastlarsam, başka birinin arkasında sıraya giriyorum.

Erkekler Ne Diyor 22

• 1ay

Güzellik anlayışı gorecelidir kişiden kişiye değişir

• 1ay

tam tersine bence güzel bayanların % 70 i kapalı

• 1ay

fark etmez ben, m çin yetr ki insan olsun ne tür din dil ırk olsun fark etmez benim için

• Kapanmanın amacı zaten erkekleri tahrik etmemek. Zaten o yüzden kadınların kapanmaları gerekir ya.

• ben kapalı bayanları daha çok beğeniyorum.yanlış bir düşünce

• Kapalı bayanı tanıyıp güzelliğini anlayabilirsin (ruhen)Açığı ise açık yerlerine bakarak tanışmadan uzaktan da anlayabilirsin (fiziken)

• Kapalı bayanlar zaten beni güzel bulsunlar die kapanmıo adamı sinir etmeyin sordugunuz sorunun amk.

• boyu 75in üstünde kilosuda 55in altındaysa hiç farketmez..kapalı, acık yarı kapalı..yeterki uzun boylu ve yagsız olsun..

• edemdim insanın sadece yüzüne gözüne bakıp demek zordur ve fakat baldır bacak göğüse bakarak insanlar ekseriyetle kan beyinlerine çıkmadığından daha rahat güzel demektedir.

• önemli olan iç güzellik diyen erkekler nedense kapali bayanlara yada yüzünü hiç görmediği birine aşik olmaz heralde...

• En başında hiç samimi gelmiyorlar... Ve çok, aşırı ön yargılılar. Çoğu kandırılmış veya cemaat evinde kalan öğrenciler, mecburiyet için kapanıyorlar. Bu yüzden itici geliyor bana. Çok dar ve sabit görüşlüler. Hurafelerle yaşıyorlar... Her şeyi takıntı yapıyorlar. Daha bir çok neden sayabilirim ama... Gerek olduğunu hiç sanmıyorum.

• Kapalı bır bayanı herkesin takde etmesi, guzel bulması gerekmiyor.Sevdiği insanın onu beğenmesi yeterli zaten.Başka insanların konu begenmesiyle hareket etmiyorlar.

• kuaforde ne yapiyolar onu merak ediyorum kas aldirma harici. Birde yuzlerindeki makyaj bana anlamsiz geliyo tesettur takmamalilar makyaj yapacaklarsa. Daha ilgimi ceken bi kapali kiz olmadi misalen ben sevgilimin saclarini oksamak isterim en basta ofsayta dusuyo benim icin kapali kiz bu yuzden.

• Benim hoşuma gidiyor bazı kapalı bayanlar. Bir alakası yok kapalı olmalarıyla bence bakılmamalarının.

• Çünkü açık bayanlar daha albenili duruyor..kapalı bayanlar da kendilerini karşı tarafa beğendirmek için kapanmıyorlar ya siyasi ya da dini gereği kapanıyor..Benim Tercihim açıklıktan yanadır

• ne demek o öyle..sen Allahın emrini uygula..ben seni o güzellikte daha çok severim..

• benim sözümü beğenmeyen cahiller var ya ne diim ya..

• dini vecibeler gereği kapanıyorsa amenna, ama magazin takip eder gibi modadan modaya koşup sürekli kabuk değiştirir gibi türban vs değiştiriyorsa işte ona diyecek bi çift sözüm var ama yeri değil burası.

• yanlışın olduğunu düşünüyorum. kapalı bayan daha gizemli görünüyor. açık bayan daha çekici görünüyor. güzellik tabi kişiye göre değişir. kapalı olup çok güzel olanda var. açık olup güzel olanda. yakışan var yakışmayan var yani.

• bana da tam aksine kapalı bayanlar daha güzel görünüyor

• eksileyen gerizekalı neyin peşindesin, mecburmuyum senin hoşlandığından hoşlanmaya

• Eskisi gibi kıyafete(açık-kapalı) önem veren pek erkek kalmadı galiba.Önem verdiğimiz şey öncelikle kişiliği

• niye kapalı bayanlardan da çok güzel olanlar var.

• Nedense bu güne kadar kapalı bir kıza hiç aşık olmadım

Kızlar Ne Diyor 7

• 1ay

Herkes doğru örtünemiyor, altta tayt, yüzde bir ton makyaj olunca tabi ki itici oluyor ve beğenilmiyolar. Beceremeyeceklerse hiç bulaşmasınlar anlayışındayım.

• 1ay

Ben çok beğenirim bazılarını. Hatta daha çok uyumlu giyinirler ayrı bir güzellik katar.

• yo beğendiklerim de oluyo

• kapanmak zaten beden güzelliğini gizlemek için yapılmıyormu

• 1ay

Bu yüz güzelliğini kapatmaz

• Güzeldir belki.Bilemeyiz.Ama kapattığı için bir taraflarını güzelliğini de göremiyoruz yani.

• güzel olanlarda var.baş kapatmakla çirkin olunmaz.

• Allah icin kapiniyorsun baskasina guzel gorunmek icin degil

• Anladım

• nick?

• Allah için kapanmayanlar ve Allah için kapanmayı doğru bulmayanlar vermiş olmalı eksilerii

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...