Planlayarak adam öldürmenin cezası kaç yıl?

Planlayarak kasten adam öldürmenin cezası kaç sene olur. Vahşice cesete işkence yapmak ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Cem Gariboğlu 24 yıl aldı. Paran varsa sen de o civarda alırsın.

• Git döv adamı kimliğini bilmesin şikayet ederse bu sefer de seni atarlar hapse, böyle saçma bi' sistem var işte.

• İşte yok lanet olsun ki yok kimseye söylüyememiş korkusundan lanet olsun k Tecavüz etmeye kalkışmış bu arada sonradan tekme atıp kafasına vurunca kaçmış..

• Malesef öyle. Ceza dersini daha yeni almaya başladım o yüzden pek bilgim yok ama denemekte fayda var. Sessiz kalmasından iyidir. Hastane raporu var mı tecavüze uğradığına dair?

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 9

• kaç yıl olduğunu bilemem ama rastgele cinayetten çok daha fazladır.

• Müebbet.

• Hayirdir gardes cani planlarimiz var galiba :s

• Bunuda ciddiye alıp cevap veriyorsunuz ya :)

• yerim tehdilerini. çocuk.

bişey yazma kalabalklaştryorsn bildrmimi.

• Bak zaten sinirlerim alt üst kapa çeneni. Biri sana tecavüz ederse aklın başına gelir.

• ne la bu planlıyorsun galıba sende cevabı muebbet

• şuan bunu yapmak istiyorum.

• :)) yoksa ole bi planlamada mi bulunuyorsun..

• Ne önemi var .

• Müebbet dicem de sanmıyorum :/

• Elimizde kanıt yok şikayet etsek suç bulmazlar ama yyaşadıklarını bir o biliyor.. :/

• Haklısın cidden zor bi durumdasın

• Ya birde akrabasya tehdit etmiş ya konuşursan burada gebertirim diye akraba ziyaretinde ya şerefsiz yemin ederim bu devletin kanunu burada yetersiz işte. Bu şerefsizleri barındırarak .

• Öncekileri Göster
  • Ağırlaştırılmış müebbet alırsın ama af çıkar falan erken de çıkabilirsin veya cezanı hafifletici sebepler varsa ortada değişir.Hayırdır Kardeş kimi öldürcen?

• Ettim.

• tamam dur ,kim olduğunu tahmin edebiliyorum kabul et isteği

• Sen tanıyorsun beni beatrisa sanalda. Namus meselesi tecavüze yeltenen birini öldürecem.

Erkekler Ne Diyor 5

• müebbet istemi ile başlar yargılama. sonra da sebeplere bakarlar hafifletici sebebin varsa biraz yırtabilirsin

• sana fazla vermezler.ama akıl hastanesine yatırırlar.

• alırsın zor mu:)

• Ciddi ciddi cevap ver. Raporum yok .

• sende plansız öldür

• +15 garanti diyebilirim

• Adam öldürmenin cezası ömür boyu hapistir en üst sınır olarak.

• "Tanrı bir kadın tecavüze uğrarken nerede acaba? Neden o kadına yardım etmiyor? Neden yanında olmuyor onun ?Tanrı herşeyi affedebiliyorken; kendini de affedebilecek mi?"

diye soru sormuştum dün.Ancak Allah sınıyor; burası sınav ve de Allah istiyorsa öyle olur demişlerdi.

Tabi başlarına gelmeden insanların anlaması zor.Geçmiş olsun.

• Şaka dedim zaten (:

• Avukata bak sen.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...