Erzincan 59. topçu eğitim tugayı hakkında bilginiz var mı?

acemi birliği erzincan olupta usta birliği buyuuk ıhtımal güney doğuda oluyormuş doğru mu?erzincanlı olup bilgisi olan, veya askerliğini erzincan'da yapmış arkdaşlar yaşadıklarını, bilgilerini paylaşabilirmi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erzincan'da askerlik acemiliğini yapan bi arkadaşımın usta birliği Diyarbakır'a çıkmıştı. Ama şöyle söyleyim. Topçu birliği nerede varsa oraya atanır. Sen topçu birliği olan yerleri araştır. Ben Kıbrısta yaptım askerliğimi orda da vardı topçu birliği...

• denizli kıbrıs istanbul erzincan edirne urfa van antep diye bılıyorum baska fikrim yok

• tamam işte bunlardan birisi gelir...

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben askerliğimi hakkari/şemdinli'de yapmıştım. Gezdiğimiz çoğu askeri birlikte erzincandan'dan gelenlerin sayısı az değildi. Ama topçuların görevi rahat ve daha güvenlidir. Topçu olmayı çok istemiştim :(

• Askerlik her yerde aynı bea, her yerin diğerlerine göre avantajları ve dezavantajları var. Sıkıntı yapmadan hayırlısını dilemek lazım ;)

• herkezx bişey der batıda çıksa doğuda çıksa şerefiyle yapım gelmesi için dua edin yeter kimseye sormayın iyimi diye. Allah esirgesin ölüm varsa heryerde var...

• elbette var. hayırlısıyla gidder gelir insan ister istemez merak ediyor

• benim arkadaşım orda askerlik yaptı çok rahat olduğunu söyledihalkta zaten askeri seven bağrına basan bir halkmış o yüzden sıkıntısı olmaz

• Hakkari Yüksekova çıkar büyük ihtimal.

• öyle hissettiğini söylüyor :S

• ne oldu askerlik orayamı çıktı:)

Kızlar Ne Diyor 2

• 13saat

benim sevgiliminde acemi birligi ayni :) aralik 17sinde seninki nezaman?

• Nereye cikti peki usta birligi benim sevgilimde orda bugün nereye atandigini ögrenecek.bn cok merak ediyorum

• 15gün

Sizinki nereye cikti

Yükleniyor...