Erzincan 59. topçu eğitim tugayı hakkında bilginiz var mı?

acemi birliği erzincan olupta usta birliği buyuuk ıhtımal güney doğuda oluyormuş doğru mu?

erzincanlı olup bilgisi olan, veya askerliğini erzincan'da yapmış arkdaşlar yaşadıklarını, bilgilerini paylaşabilirmi ?

1|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Erzincan'da askerlik acemiliğini yapan bi arkadaşımın usta birliği Diyarbakır'a çıkmıştı. Ama şöyle söyleyim. Topçu birliği nerede varsa oraya atanır. Sen topçu birliği olan yerleri araştır. Ben Kıbrısta yaptım askerliğimi orda da vardı topçu birliği...

0|0
    0|0
    • denizli kıbrıs istanbul erzincan edirne urfa van antep diye bılıyorum baska fikrim yok

• Erzincanda acemilik kaç gün bilgisi olan var mı

• 1ay

@kbrercn Bende 3 gün sonra gidiyom bir köylümüzle Oray'a düştük 7 tane amcamın oğluda orda yaptı acemiliği yediside Şırnak uludere zaho silopi hakkari sadece eğitimine vede nişan atışını kontrol ediyorlar iyiyse direk söylediğim bölgelere gidiyosun bide acemi birlik ya 45gün ya da 60 gün söylediler bana bunuda unutmayın Erzincan dikenli teldir anandan kaymaklı doğduysan batıya düşersiniz allah hepimizin yardımcısı olsun

Erkekler Ne Diyor 13

• 2005 yılında yaptım askerliğimi yemekler çok güzeldi özeldi sen oturuyorsun ahçı yemek dağıtıyor ama çarşaflar berbattı mavi çarşaflar kan sümük simsiyahtı kışın gidenlere sabır çok soğuk eğitim silah indir kaldır yürüyüş soğuktan burun kulak kalmaz gideceği yer Edirne ve Kıbrıstır ama çok asker var orda. usta asker Tuğgeneral gibi acemiliği zor ayaklarımı vurmaktan sinir sıkıştırması oldu gidecekler krem eldiven ve çok çorap iç çamaşırı getirsin giydiğini atsınlar gece koğuşlar kalabalık olduğu için kokudan dolayı açık pencere yatarım birde ocaksa kafana yorgan çeker sabahı beklersin ben Edirne Keşan gittim santralciyim usta birliği çok temiz beşer kişilik koğuşlardı şans usta birliği.

0|0
    0|0
  • Ben askerliğimi hakkari/şemdinli'de yapmıştım. Gezdiğimiz çoğu askeri birlikte erzincandan'dan gelenlerin sayısı az değildi. Ama topçuların görevi rahat ve daha güvenlidir. Topçu olmayı çok istemiştim :(

0|0
    0|0
  • Askerlik her yerde aynı bea, her yerin diğerlerine göre avantajları ve dezavantajları var. Sıkıntı yapmadan hayırlısını dilemek lazım ;)

0|0
    0|0
  • herkezx bişey der batıda çıksa doğuda çıksa şerefiyle yapım gelmesi için dua edin yeter kimseye sormayın iyimi diye. Allah esirgesin ölüm varsa heryerde var...

0|0
    0|0
  • ben orduluyum erzincan merkez 59. topcu tugayına dustum Mart 18 de gidecegim. b grubuna kaldım acemi birligim 96\1 tertiplerimle tanısmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • benim arkadaşım orda askerlik yaptı çok rahat olduğunu söyledi

halkta zaten askeri seven bağrına basan bir halkmış o yüzden sıkıntısı olmaz

0|0
    0|0
  • terör filan yok ama çok ezerler bizim topcu taburu eğitimleri sıkıdır :)

0|0
    0|0
  • Bende 18 teslim olucam istanbuldan giden var mı -?

0|0
    0|0
  • Kardes konyalım 18 inde teslim olacam

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar bende erzincan merkeze düştüm nasıl biyer nerelere dağıtırlar acaba?

0|0
    0|0
    • 2ay

Bende merkeze düştüm sana söyliyeyimmi nerde hakkari Şemdinli Yüksekova he bide anandan kaymaklı doğduysan kıbrıs

• 17 aralıkta b giden var mı erzincana

0|0
    0|0
    • kardeşim 17sinde bende orda olcam b grup aralıkta bana ulaş tanışalım ve gidenlerde varsa arasın bu numaradan 5382510966

• beyler bende erzincana gidiyorum aralık 17 sinden 19 una kadar teslm oluncakmış ben 18 inde ordayım hayırlısıyla ama 19 unda teslim olmayı düşünüyorum 1 günde erzincanı gezelim ulaşın haberleşelim yalnız kalmıyalım oralarda birlikte teslim oluruz bari... 542 559 51 59

• Bende konyalım 507 717 2556 18 inde erzincan dayım haberleselim

• Hakkari Yüksekova çıkar büyük ihtimal.

0|0
    0|1
  • ne oldu askerlik orayamı çıktı:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benim sevgiliminde acemi birligi ayni :) aralik 17sinde seninki nezaman?

0|0
    0|0
  • Nereye cikti peki usta birligi benim sevgilimde orda bugün nereye atandigini ögrenecek.bn cok merak ediyorum

2|0
    0|0
Yükleniyor...