Mevlevi tarikatına katılmak istiyorum nasıl katıla bilirim. gerçi bu sitede mevlevi olucağını pek sanmıyorumama varsa bana yardımcı olabilirmi?

Gizli Üye
mevlevi tarikatına katılmak istiyorum nasıl katıla bilirim. gerçi bu sitede mevlevi olucağını pek sanmıyorumama varsa bana yardımcı olabilirmi?
değişik bir rüya gördüm acaba Mevlevi olmammı isteniyo diye sorucam ve Mevlevi olmak istiyorum yardımcı olur musunuz arkadaşlar..
Mevlevi tarikatına katılmak istiyorum nasıl katıla bilirim. gerçi bu sitede mevlevi olucağını pek sanmıyorumama varsa bana yardımcı olabilirmi?