Yağmur ismi ile ilgili düşünceleriniz neler?

sorulmuş bu tür sorular, ben de sorayım dedim. sizce Yağmur ismi nasıl? ismimi değiştirmeyi düşünüyorum da :( ..ama alternatif isimler söylemeniz gerekmez..sadece Yağmur ile ilgili düşüncelerinizi merak ediyorum ..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Güzel isim yagmur cidden. ama bu isim sorularını aynı kişimi soruyor hep anlamadım

• :) yok hayır ben yeni gördüm yazayım dedim

• Öncekileri Göster
    • evet:)

• Ama yağmur kadar aglama cünkü yagmurda aglayanlar yagmurun aglamasını dindirmeli.

Erkekler Ne Diyor 11

• güzel bence değiştirme derim

• güzel bir isim değil..erkek ismi.onun için değiştireceğim .adım yağmur değil

• Öncekileri Göster
    • ama komik bi isim..normal ali,fikret gibi değil..

• olsun yaa ne kadar kafa ya takmışın sen bunu abimin ki saddet

• Yağmur; güzel bir isim..

• Ismin yeter, döne, döndü, sati, dudu değilse ismini değiştirme derim,

• öyle işte:)

• Güzel isim o halde ama daha orta şekerli isim bul, zeynep gibi

• yağmur ismi güzel isim oldukça bana göre ama isim değiştirmek biraz sıkıntılı. dava falan açmak gerekiyor diye biliyorum hem çevrene yeni ismini kabul ettirmen falan zor bir iş

• cok guzel degil ama idare eder

• çok güzel bir isim insan söylerken bile serinliyor ferahlıyor..

• daha yaşının cok küçük olduğu

• ya size ne ki .sanki ismimden sıkıldım onun için değiştiriyorum..

• neden değiştirmek istiyorsun adını ?hem kendini değiştir adını değileşşek aynı eşşek olduktan sonra kaplan desem ne farkeder?hobilerini arttır , yeni bişeyler öğren ,arkadaş çevreni genişletkitap oku , film izleboşver adınıhakaret değil eleştiri yazısı olduğunu söyleme gereği hissettim nedense :)saygılar

• ya size ne ya hem biliyo musunuz da ismimi böyle konuşuyorsunuz.dalga geçiyorlar işte.sanki ben sıkıldım onun için değiştiriyorum.evet iyi olmuş eleştiri yazısı olduğunu söylemeniz.bide dövseydiniz tam olurdu.

• teşekkür ederim :)

• rica ederim

• Kızım olursa koymayı düşündüğüm isimlerden birisi :)

• İsmin ne gardaş?

• ya size ne ben sadece bu isimle ilgili düşüncenizi merak ettim..

• Öncekileri Göster
    • neden daha güzel bulmalıyım? :)

• Bu yetersiz :D Anlamlı bse bul

• süper ama şuan ki ismin ne ?

• güzel bir isim değil..erkek ismi.onun için değiştireceğim

• Öncekileri Göster
    • ya sizden değiştirip değiştirmemem konusunda yardım istemedim ki..sadece sordum nasıl bir isim diye..

• peki tamam güzel ama iyice çoğalmş klişe bi isim

Kızlar Ne Diyor 10

• Ismin benimkinden daha komik olamaz:p anneannemin ismini koydularda bana:pBende biara cok degistirmek istedim ama dusunup tasindim, herkez beni boyle bilip sevdiler isim ne fark ederki. Artik kizin olursa yagmur koyarsin

• aklıma şemsiye geliyor

• Yağmur diye bir erkek tanımıştım ismine aşık oldum nekadar güzel isim bence.

• Yağmur güzeldir.

• Harika strateji, günde beş isim sorsanız xperleriniz tavan yapar hakikaten.

• ismi hakkındaki görüşleri soran birinden görüyorlar ve kendi isimleri hakkındaki düşünceleri merak edip soruyorlardır belki.
      xper olayını çok takan biri gibi konuştunuz.

• @saint akşam çok fazla isim sorusu soruldu, ister istemez dikkat çekiyor.
      konu xperler değil.

• Canim benim Yagmur cok güzel cok romantik bir isim bana göre. Hic degistirme ya bu kadar güzel bir ismin varken neden degistiriyorsun? :-) Her yagmur yagdiginda seni seven insanlar seni hatirlarlar iste...

• Yoksa ismin baska ama Yagmur olarak mi degistirmek istiyorsun? Sanirim yanlis anladim... :-)

• evet:) ismim başka:) değiştimek istiyorum:)

• Yahu ailen sana o ismi sevdikleri icin vermis... bunun hic degeri yokmu?

• Sevmiyorum doğa isimlerini.

• Demode

• yağmur ismini severim kulağa hoş geliyor olabilir

• Yağmur ismi çok güzel. Kulağa hoş geliyor.

Yükleniyor...