Niye erkekleri sevemiyorum?

Gizli Üye
Soru başlığını görür görmez anıranlar olmuştur eminim, kuyruk acın varsa ve burayada zırvalamak için geldiysen çık git kanka hiç girme soruma.

Benim şöyle bir problemim var, erkekleri birtürlü sevemiyorum bir anları diğerine uymuyor ve hepsi tam anlamıyla p. zevenkler. Hiç kızlara b*k atmayın siz bin kat daha adisiniz. İster biriyle çıkmış olsun ya da hiç sevgilisi olmamış olsun farketmiyor işleri güçleri karı kız hepsi güzel kız tavlama peşinde. Şimdi bayanlar soruyorum, bunları bile bile nasıl seviyorsunuz şunları? Hayır bir yöntemi filan varsa banada söyleyinde kurtulayım şu şeyden her gördüğüm erkek için anında kişilik analizi yapmaktan sıkıldım. Neyse bana yardım edin gençler ne yapayım?
Niye erkekleri sevemiyorum?