Erkekler kilolu kadın sevmez mi?

erkekler kilolu kadınları beğenmiyorlar mı? Çıkmazlar mı şişman kadınlarla?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• böyle bir şey yok...böyle bir kanun yok...onlarda insan,güzeller...gidip sarraffın terazisinde tarttırmam ki..

Erkekler Ne Diyor 12

• Kilolu, göbeği sarkan kadınları beğenmem şahsen. Çıkma teklifi ondan bile gelse kabul etmem.

• Bir adamin karisini 200 kg dan 170 e indi diye bosadigini duymustum.Bunlar tamamen zevk meselesi ama bence bir kiz ne kadar zayifsa o kadar daha cekicidir cogu erkege gore.Ayni sey bence erkekler icin de gecerli.

• kilolu derken ne kadar kilolu o önemli

• balık etli denilecek oranda.

• o zaman sorun yok hatta daha sevimli oluyorlar

• bir arkadaşım; rejim yapıyor diye sevgilisini terk etti.. bence bu kişiden kişiye göre değişir. ben fazla kilolu kadınları çekici bulmam; ama şöyle biraz balık etli olsa, ele avuca gelse daha iyi olur... atalarımız bile "yemeğin salçalısı, kadının kalçalısı" demiş yani.. :Pbunlar tabi ki benim görüşüm; "erkekler kilolu kadınları beğenmiyor" diyemem.. sen ne kadarlık bir kilodan bahsediyorsun?.. boya oranla kaç kilo mesela?

• balık etli ya 1.65 boy 65 kilo.

• bence çok ideal.. ;)

• Sevmez.

• illa ki beğenen erkekler de vardır. ama genel olarak beğenmeiklerini söyleyebilirim. tabi ne kadar kilolu olduğu da önemli

• balık etli denilecek oranda.

• balık etli kıvamdaysa çoğu erkek beğenir tahminim

• Nerde o şişman kadın, hemen bu akşam takılalım :)

• ... Şişman bir bayan ne kadar sempatikte olsa,sempatiklikten öteye geçemez.Birde avunma durumları vardır ; şişman ama yüzü güzel.Yüzü güzel ama biz O'nunla sadece karşılıklı oturup yemek yemeyeceğiz !

• Şöyle birşey var. Şişman olsun, ama vücudu sıkı olsun. Kiloyu göstermesin, o zaman bir sorun olmaz.

• bi arkadaşım var. şişman bi kızla çıkıyor. Ama etraftan çok tepki aldı. O da büyük ihtimal soğur yakında kızdan.

• hayir cikmam, vicik vicik yag

• balık etli olsa bile mi yani çok kilou değil..

• balik eti de olsa kilo fazlasi ya da cok azi zarardir, kendisini dusunmeyen cekici gelmiyor bana

• eğer aşırı derecede kiloluysa ben çıkmam

Kızlar Ne Diyor 11

• şişmanlardan hoslanan erkeklerde var..ama hayat ıste genel geçer olarak genelde begenmezler evet...

• Her kilolu kadın bekar mı?hiç mi kilolu bir kızı sevgilisiyle görmedin?Herkesi seven biri çıkar.

• Ben birçok kişi gördüm kilolu ama mutlu sevgilisiyle.Yanında zayıf erkek ama kız kilolu.Çoğu beğenmiyebilir ama dediğim gibi seven olucaktır.

• Bence tombul erkekler tombull kızlardan hoslanıyor zayıf erkeklerın pek sısmanlarla cıktıgı soylenemez (:

• ama benim sevgilimde tombiş bn zayıfım alakası yok :) zayıflayacak ama inş. :)

• ben erkeklerın kılolu olmasına bısey demıyorum
      kılolu erk.zayıf kızlr yakısıyo :)

• ona zayif erkek tombul erkek yerine, spor yapan fit erkekle, turk kasi yapmis adam diyelim :D six pack in yaninda balik eti kadin pek gitmiyor

• benm sevgilim 185 60 kilo ama ben 160 62 kiloyum ve zayıfLamamı istemiyor zayıfLarsam beğenmem diyor düşün yani.bende baLık etLiyim eskiden takardım ama artık sorun oLmadıını düşünüyrum.bence çoğu erkek beğeniyor baLık etLi (:

• sağolasın ya..

• her körün alıcısı vardır gibi bir söz vardı atalarımız boşuna demezler ;)

• hayır balık etli seven var ama bi erkek için değil de kendin için spora git hafif bi diyetle kısa sürede kurtulabilirsin

• bende 5 kılo fazla var kafayı yıyorum vermek ıçın boyum sırık gıbı olsada saglıgımdan olmak ıstemem bence kılolu bayanların dış gorunusu bakımsız gelıyor erkeklere sahsen bır erkegınkıde bana oyle gelıyor cunku kendı saglıklarını dusunmuyorlar dıye dusunuyorum

• 3-5 kilo fazlalık hiç göze batmaz. Keşke herkes senin fiziğinde olsa.

• yok be keanu bu kılolar 3le 5 le baslar 10 20 dıye devam eder

• boyunuz kılonuz nedir genelde balık etı dıyenlerın hiç alakalı olmadıklarını görüyoruz

• 1.65 boy.65 kilo

• 55-56 olmaya bakın derim

• Severse şişman zayıf güzel çirkin olmaz.

• Balık etliysen sorun yok bence.Sevgilim çok zayıfım diye kilo al dedi 44 kiloyken 50 olmuşumdur.Böyle daha güzelmiş.Zayıflıyım diyorum hayır diyo.Herkesin kendi seçimi işte

• BBW vardır bilir misin? ( Big beautiful women ) araştır.

Yükleniyor...