Çekici gelen sorular?

Sıkılınca en çok hangi içerikte olan sorularla ilgilenmeyi seviyorsunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• soru sorudur. sıkılınca hepsine bir göz atarım. ama cinsellikte genellikle daha eğlenceli sorular çıkabiliyor : )

Erkekler Ne Diyor 7

• hayata dair sorular

• farketmez. soru sorudur. ama kimisi de hakkaten insanı yaşadığına pişman ediyor. çingene pempesi eteğimin üstüne negiysem? ne renk ruj sürsem? oğlana baktım o da bana baktı beni seviyo mu? bi kız var, çok güzel ama tanışmadık bana verir mi kalbini? hangi kitabı okudunuz? içinde ne yazıyodu? akrep burcu olan kızlar siz de benim gibimisiniz? çocuğun etrafında 30 tane cillop gibi kız var, benim şansım nedir? falan...

• Acemi caylak kizlarin yazdiklarini bilgi istemeleri neyi nerde ne sekilde yapacaklarini bilmemeleri beni eglendiriyor

• Cinsellik :))

• cinsellik :) çok eğlenceli sorular oluyor

• Sıkıldıysan, cinsel soruları okuyorum sadece. Cevap vermek icin degil, komik cvaplar görebilirim diye

• normalde ilgimi cekenlerle, cidden cok sIkIlmissam da her soruyla

Kızlar Ne Diyor 4

• hep yeni sorulara bakar sırayla beğendiklerimi cevaplarım.

• en çok okuyup cevapladgm bölümler sırasıyla..diger,kişilik,ayrılık..eskıden cinsellik sorularınada bakardm.artk bakmıyorum.çok nadir bildgm bişey olursa cevap yazıyorum.

• ayrılık tam benim tarzım. güzin abla oldum:)

• Sıkılınca genelde cevap vermemeyi tercih ediyorum .Canım sıkkınken yanlış yorum yapmak istemem .

• Bazen inan aynı sorular çıkıyorrr oku oku hep aynı şey .. Allahımm sana geliyorum yarebbimm deyip ara veriyorum :)) dövermiyim seni hiçç

• he dövseydin:D

• Hiç bakmıyorum ilgilenmiyorum .. Okumuyorumda :))

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...