• Sor
  • Bence

Amerika Birleşik Devletleri'ne gidenler; nasıl bir yer, hangi şehri gezilmeli?

Öncelikle şunu diyim lütfen paran varmı pasaport filan varmı gidilmesi zor kısımları bi kafanızdan atın zor filan demeyin kolaymı gidilir diye sormuyorumHiç amerikaya gitmiş yada hala amerikada olan varmı Hangi Şehirlerini gezdiniz ve beğendiniz.Arizonaya Gitmeyi düşünyorum acaba aranızda arizonaya giden varmı ?Varsa nasıl biyer Birsürü yeri var herhangi bi arizona olabilir.New york nasıl buralardu bulunanlar yazabilir nekadar güzel yada kötü olduğunu

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Daha önce gittim ben, 3 gün yolculuk yaptım ABD içinde. Bir çok eyaleti gezdim, arizonadan da geçtim sanırım ama iyi hatırlamıyorum şu an. Kısaca şunu söyleyebilirim, neresine gidersen git harika bir yer. Ben 2,5 ay kadar Seattle da kaldım, İstanbul'un biraz gelişmişi diyebiliriz. Ben New York u gezmeye fırsat bulamadım trafiğinden korktum biraz da. İçimde kaldı, bence orayı da görmeden gelme:)

• Çok teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• new yok ve manhattan cad gitmeyi çok istiyorum inşallah birgün giderim birda lasvegasa tabiki.d

Erkekler Ne Diyor 3

• amerika varoşlarla elitlerin iç içe yaşadığı bir yer bir tafar inanılmaz yükseklerde bir tafar inanılmaz aşağılarda . newyork en güzel yeri . ancak sokakta dolaşırken asla yanında çok para olmasın . halkı dahi en fazla 50 usd ile dolaşır . ama havaalanı muhteşem . londra havaalanı bile köy gibi

• çOKMU hırsız var

• ben Washinhgton D.C ye gitmiştim de arizonaya da kız arkadaşım gitmişti Amerikanın en sıcak yerlerinde biri ocakta kapriyle geziyolardı bide tam 12 saat var burayla arizona arasında yanlış hatırlamıyosam

• Evet teşekkürler :)

• ben gıtmedım ama dunyanın heryerını gezmek ıstıyorum

• :)Birgün elbette olabilir.İnsanların Umudunu kırmak yerine onların arkalarında olmak gerektiğini düşünüyorum.Hayalin büyüklügü yada küçüklüğü önemli değil,önemli olan Seni nekadar mutlu ettiğidir.

• aynen hayallerle yasıyoruz olsun oda güzel :))

Yükleniyor...