iPhone 4 ile 5 arasındaki farklar nelerdir?

ıphone 4 ile ıphone 5 arasında ne gibi farklar var?

Güncellemeler:
türkiyede fiyatı 3.300 lira peki yurtdısında ne kadar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Apple, Iphone 5 için devrim yaratacak bir ürün diyordu. Iphone 5 çıkmadan önce söylentilerden en iyileri "parmak izi okuma" ve "su geçirmezlik" diye bahsediliyordu. Ama dün saat 8 de açıklanan iphone 5 ile iphone 4, iphone 4s arasındaki farkları düşündüm. Sürekli üzerinde durdukları farklar belli. %283189237 daha ince, %90123901231 daha hafif, %902342398423 daha uzun!Geçin bunları arkadaşım, teknoloji olarak ne getirdin? Fazladan 10 gram taşıyınca elimiz yorulmuyor, 2 saat bunlardan bahsettiler. Herneyse, "iphone" "ishit" olma yolunda hızla ilerliyor. Apple fanları... ne oldu, pek sesiniz çıkmıyor?

Erkekler Ne Diyor 20

• Almanya'daki arkadaşımın yalancısıyım, iPhone 5 64 GB'lık için 900 küsür Euro dedi bana. Ürünler arasındaki farka gelince de en iyisi Apple'ın sitesindeki karşılaştırmalı bu linke bakman; link

• ince ve uzun

• iphone5-iphone4=1 farkı rakıamsala olarak onluk duzende bu :)))

• Kol gibi bir fiyattan başka hiçbir değişiklik 4 yerine 5 almayı gerektirecek kadar değerli değiller.Aranızda off bu 4s çok yavaş hızlısı çıksada alsak diyen oldu mu?Peki bu çok kalın ve ağır biraz daha ince ve hafif olsa diyen oldu mu?Peki bunun görüntüsü çok kötü daha güzel olmalı ki işimi görsün diyen oldu mu?Kapitalizmin oyunları bunlar hep. Utanmasalar rengini değiştirip satacaklardı Iphone5 diye.

• Aslında çok fark var ama o özellikler Türkiye de kullanılamıyor alt yapısı yok bizde

• kamerası falan aynımı

• Bütün özellikleri geliştirilmiş. Aletin hakkını yemek gibi bir niyetim yok ama Türkiyede kimsenin 4S yerine 5 almalıyım diyebileceği bir neden yok. Zaten kullanılamıyorum cevizkabuu nın dediği gibi birçok özellik. Kamerası daha iyi hızı daha iyi daha güel görüntü kalitesi var da kim şikayet ediyordu ki 4S kötü diye :D

• Biri iphone 4 diğer iphone 4+1 işte fark bu:)

• benim telefondan beklentim sadece konuşmak olduğu için, bütün telefonlar benim için aynı

• s3 en iyisi

• 4 de alo diyorsun 5 de olaa

• biri 4 biri 5 :D:D

• ıphone 4 ile ıphone 5 arasında ne gibi farklar var demişsin ya açıklayayım biri 4 biri 5 :) al birini vur ötekine yani ıphone 4 ile ıphone 5 arasında ne gibi farklar var demişsin ya açıklayayım : biri 4 biri 5 :) al birini vur ötekine :)

• ıphone 4 ile ıphone 5 arasında ne gibi farklar var demişsin ya açıklayayım : biri 4 biri 5 :) al birini vur ötekine :)

• Biri ıphone 4 biri ıphone 5 fark bu isim.

• 2800 burda..

• o telefona bu parayı verecek insana şaşarım gereksiz

• sınıf farkı

• 5'in arasına 2000 tl daha fazla sıkıştırmışlar hepsi bu..yersen tabi..

• arasındaki fark mı ne? biri 4 diğeri 5 arasında 1 rakam artısı var

• Canım ben gsmarena sitesinde karşılaştırma var detaylı.Tüm tel olduğu gibi onlarada bakabilirsin.İşlemci hızlı ram 2 kat artmış,kameraya panorama özelliği ve video çekerken resim çekme özelliği eklenmiş.Ekran çözünürlüğü artıtırılmış.Dizayn hafifden değişmiş.İP 4 veya 4s kullanıcısının geçmesine bence gerek yok.3 3s kullanıcısı geçebilir.Ben 4 ay sonra getirtiyorum tel fakat boyasının soyulmasından yakınan kesimler var.Eğer gerçekten böylese sanırım getirtmicem bende.

• 1800tl lik bi fark var:)

• zenginlik göstergesi

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...