• Sor
  • Bence

Telefonum çalındı. Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar cep telefonumu yere düşürdüm 10 dakka sonra aklıma geldi baktıgım yerde yoktu sonra numaramı aradım adam cıktı telefonumu geri verebilirmisiniz dedim yok dedi bu durumda polisi arayabilirmiyim naapmalıyım adam telefonumu geri vermiyor?

Güncellemeler:
Aradım savcılıga suç duyurusunda buluncakmısım sinyallerden telofunumu tekrar bana teslim edilebilirmiş
ya telefon neysede hat benim için önemliydi ya :D
Adam tm geri getirrim dio da hadi bakalım :D

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Savcılıktan haber çıkana kadar hattı kapatır.

• Telefonu saolsun adam geri verdi :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Daha cana kıyan katillerin izierini aramaktan bile aciz bir emniyet varken bu biraz zor.

• polisi ara hemen.

• arasana soruyu yazana kadar adam hattı atacak simdi.

• Bende telefonumu çaldırmıştım, bulamadılar..5 yıl sonra dilekçe geldi, bulamadık diye yazmışlar.Zaten bende farklı birşey beklememiştim.

• Ne şekilde peki?

• özür dilerim kardeş dedi verdi işte polis felan diyince tırstı :D ilk önce aradım buluscagımız mekanı söyledim güzelce verdi işte zaten vermeme gibi ihtimalide yoktu orda adamı felc ederdim zaten.

• @ Armegeddon ?

• Ne insanlar var sasiyorum bazen

• Daha önceden yapmasi gerekeni yapmis pis adam ille insani strese sokacaklar

• birde utanmadan açıyor ve yok diyor birazda komik :D polise haber ver :D

• polisi arasan da bi fayda etmez ama yine ara bi bakalım.benim salak kardeşim otobüste caldırmış görüntüleri bile var bulamadılar hala

• iyi bari bzimkinikini izlemişler.kadın alırken kocası önünde duruyor kadın hemen kapatıor telefonu atıyo cantasına .bulmamış yani kasıtlı hırsız resmen

Erkekler Ne Diyor 7

• evet hemen bulurlarda kimse ugrasmaz kardes cok buyuk sans lazim :) benim arkadasim ismini cismini adresini bile verdigi halde telefonuna kavusamadi...

• valla polislerin insafina kalmis genelde ugrasmazlar cep telefonu isleriyle cok nadir ugrasirlar zaten isteseler sinyalden hemen bulurlar.. yinede sikayetini yapmalisin tabiki bellimi olur belki sansin yaver gider..

• Savvcilik uzun is...

• Aynen ya o yüzden telefonu malasef unutcam :D

• hadi geçmiş olsun şanslısın;;)

• üstüne bir soguk su iç:)

• gerizekalı hala açık tutuyorsa telefonu polisi ara tabi buraya yazacağına

• bakan bi dayın olsaydı yiyolarsa bulmasınlar

• aynen dk sinda hemde

• hımm