Bir kızı nasıl etkileyebilirim?

evet nasıl etkilerim lütfen yardım tipim iyidir çok sükür kızı nasıl etkileyebilirim?

Güncellemeler:
evet lütfen öneri bekliyom hadeeeeeee

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• kendine güvenin yüksek olmalı bole embesil embesil hareketler yapmamalısın hem eğlenceli hem ağır olmalısın biraz karizmatik olmayı dene güzel giyin faln ve en onemlisi adam ol :D

0|0
    0|0
    • güzel giyiniiyom hepsi tamam ama kız etkilenmiyooo

• sexi dansını yap :D

• :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu konularda da ders verenler varmış:) Bir göz at istersen link

0|0
    0|0
  • tip iyiyse boşver gerisini kız gelir zaten :D bi etkileyici bak ohh deyme keyfine :D

0|0
    0|0
    • öneri bekliyom

• yok degil :)))

• 1ay

Beyler ben bir tavsiye vericem yanlış yere yazdıysam k. b tam bilmiyorum. Kesinlikle bir kızın her istediğini yapmayın aksi halde sizin ondan hoşlandığınızı anlar sizi kullanır ve onunda sizden hoşlandığını sanmanıza neden olur (kusura bakmayın ama bazı kızlar erkekleri kullanmayı sever) sakın aynı sınıftaki kızlardan tavsiye almayın ve onlara o kızdan hoşlandığınızı belirtmeyin kızlarla çok içli dışlı olmayın sizi arkadaş gibi görürler ama yeri geldiğinde sizi satmakta hiç şüphe etmezler. En önemlisi dış görünüş ve konuşmanız fazla konuşmayın çok espiri yapmayın sakin biri olmaya çalışın

• Etkilemek istediğin kız nerde aynı ortamda mısınız eğer değilseniz nerde görüyosun kaç yaş var aranızda falan?

0|0
    0|0
    • EVET AYNI ORTAMDAYIZ AYNI YASTAYIZ

• Caps locku kapat yasak. Bence git açık açık tanış yani he eğer tanıştıysanız da abaza gibi yaklaşma biraz cool ol kendine bak espri yapmasını bil falan

• yok etkilemek istiyom tanısmısısz zati

• kıza gidip direk sor. seni nasıl etkilerim diğe

0|0
    0|0
    • :D Kolaysa sen sor ala ala

• söyle yapcaksn dostum bir cicek alcaksın bahceden kopar sonra dikkatımızı cektınız tanışabilrmyiiz de ama tek oldgu zaman büyük ihtimal güler birşey demeden gider

• :D

Erkekler Ne Diyor 5

• tipim iyidir demişsin de tip çok kötü olmadıktan sonra herkesin bir şansı vardır zaten.önemli olan davranışlarındır.

0|0
    0|0
    • en basiti görmemezlikten gelmektir ve ona çirkin muamelesi yapmaktır. :))

• nie bilo güzel oldugunu

• Linkteki yazıyı okumanı tavsiye ederim ben faydalı buldum. link

0|0
    0|0
  • Bakışlarınla feth edeceksin kızın kalbini :)

1|0
    0|0
  • kızın yanında kavga etceksin birilerin kafasını gözünü patlatacaksın tabi kızın hoşuna gider

0|0
    0|0
    • iyi taktik ama sevmez beni zaten kaslı bir yapım var omuzlar genis pazu orta seviyede yok ya öyle olmaz aksi bir durum olur

• Kızları etkilemeye çalışmak onların kaçmasına neden olur çünkü kızlar niyetini hemen anlar bırak doğal hareket et.

0|0
    0|0
Yükleniyor...