Bir kızı nasıl etkileyebilirim?

evet nasıl etkilerim lütfen yardım tipim iyidir çok sükür kızı nasıl etkileyebilirim?

Güncellemeler:
evet lütfen öneri bekliyom hadeeeeeee

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kendine güvenin yüksek olmalı bole embesil embesil hareketler yapmamalısın hem eğlenceli hem ağır olmalısın biraz karizmatik olmayı dene güzel giyin faln ve en onemlisi adam ol :D

• güzel giyiniiyom hepsi tamam ama kız etkilenmiyooo

• Öncekileri Göster
    • sexi dansını yap :D

• :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu konularda da ders verenler varmış:) Bir göz at istersen link

• tip iyiyse boşver gerisini kız gelir zaten :D bi etkileyici bak ohh deyme keyfine :D

• öneri bekliyom

• Öncekileri Göster
    • herşey tipmi

• yok degil :)))

• kıza gidip direk sor. seni nasıl etkilerim diğe

• :D Kolaysa sen sor ala ala

• Öncekileri Göster
    • söyle yapcaksn dostum bir cicek alcaksın bahceden kopar sonra dikkatımızı cektınız tanışabilrmyiiz de ama tek oldgu zaman büyük ihtimal güler birşey demeden gider

• :D

• Etkilemek istediğin kız nerde aynı ortamda mısınız eğer değilseniz nerde görüyosun kaç yaş var aranızda falan?

• EVET AYNI ORTAMDAYIZ AYNI YASTAYIZ

• Caps locku kapat yasak. Bence git açık açık tanış yani he eğer tanıştıysanız da abaza gibi yaklaşma biraz cool ol kendine bak espri yapmasını bil falan

• yok etkilemek istiyom tanısmısısz zati

Erkekler Ne Diyor 5

• tipim iyidir demişsin de tip çok kötü olmadıktan sonra herkesin bir şansı vardır zaten.önemli olan davranışlarındır.

• en basiti görmemezlikten gelmektir ve ona çirkin muamelesi yapmaktır. :))

• nie bilo güzel oldugunu

• Linkteki yazıyı okumanı tavsiye ederim ben faydalı buldum. link

• kızın yanında kavga etceksin birilerin kafasını gözünü patlatacaksın tabi kızın hoşuna gider

• iyi taktik ama sevmez beni zaten kaslı bir yapım var omuzlar genis pazu orta seviyede yok ya öyle olmaz aksi bir durum olur

• Bakışlarınla feth edeceksin kızın kalbini :)

• nasıl

• Öncekileri Göster
    • bak bakış önemlidir +

• nasıl bakıs? hep bakıyom cıt yok

• Kızları etkilemeye çalışmak onların kaçmasına neden olur çünkü kızlar niyetini hemen anlar bırak doğal hareket et.

Yükleniyor...