• Sor
  • Bence

Milan Baros neden oynatılmıyor? Oynamalı mı sizce?

Bence Galatasarayda forvet hattında Burak yerine Baros oynamalı özellikle şampiyonlar liginde çünkü Burak ayağında top tutamayan bir oyuncu Baros ayağında topu tutabilen topu alıp gidebilen ve o bölgede iyi pas yapabilen bir oyuncu özellikle Ordusporla deplasmanda bir maçımız vardı o maçta çok iyi paslar atmıştı benim görüşüm bu sizin görüşlerinizi merak ediyorum

Güncellemeler:
Milan Baros 100 maç 61 gol 22 asist daha ne yapsın adam emre sakatlamasa dahada atardı

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence Burak alınmamalıydı israf diye düşünüyorum.Barosuda gönderceklerse Burağıda yanında promosyon olarak göndersinler.Barosun 2 sene önce iyidi bide geçen sene sezon başında çok iyidi sonradan çok bozdu.

• oynamamalı...

• antremanlarda başarısız diyorum yoksa oynatırdı terim diyo tüm oyuncularımdan faydalanacam diye,kasımpaşa maçında dakika 80 durum 1-1 sercanı oyuna kurtarıcı olarak giriyor. barosu neden almasın...

• Ama hazırlık maçları ne için yapılıyor hazırlık maçlarında bile kadroya almıyor

• Öncekileri Göster
    • link nedeni bu olabilirmi

• Baros�un hakemlerle kötü diyolağa girdiğini kabul ediyorum ancak engin yapmıyormu Engin sivas maçında gitti kaleciye kafa attı hemde derbi öncesi birşey denmedi süper kupada en kritik dakiklarda bizi yalnız bıraktı penaltı olmasa belki kupayı kaybedecektir ama affedilildi Barosta affedilir böyle birşeyden anlamayan yorumcularıda okuma Baros liverpoola şampiyonlar ligini kazandıran oyuncu avrupa şampiyonasında gol kralı olmuş bir oyuncu Fatih terim elmanderin yanına Barosu koymasa şampiyon olmzdı

• Yaşlandı ama .Formsuzdur .

• fatıh hoca acemı bır antrenor degil oynatmıyorsa vardır bir bildigi

• Baroş abi sen mi geldin. Türkçeyi de sökmüşsün bayağı :) Bence oynamalısın :)

• Bence ikisi de oynamasın.

Yükleniyor...