Ablama doğum günü mesajı atmam gerekiyor yardım eder misiniz?

Merhaba arkadaşlar ablama doğum günü yazısı arıyorum bitürlü bulamıyorum ınternette sacma sapan yazılar varr biraz yardımcı olurmusunuz rica etsemm

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Dogal bir mesaj kendi icinden gelerek yazman bence en guzeli ... Mesela :"Canim ablacigim dogum gununu en icten dilerimle kutlarim, yeni yasinin sana saglikli, mutlu , huzurlu ve uzuunnn bir yasam sunmasini dilerim . Insallah hep birlikte boyle beraber geciririz her yas gununu, iyi ki dunyaya geldin ve benim ablamsin seni cok seviyorum . kiz kardesin ... "

Erkekler Ne Diyor 6

• İçinden ne geliyorsa onu yaz internetten o saçma mesajları göndermekten çok daha iyidir.

• Ablana kendine ait bir şeyler yaz biyerlerden bakma içten ve samimi olmaz kendi cümlelerini kullan.

• nice yıllara yaz gönder yeter tabi

• İyiki Dogdn ablaların en iyisi en güzeli en akıllı iyiki varsın sen olmazsan ben napacam sensiz bu ev cekılırmı yada bu hayat uzuyorda uzuyor böyle yazabilrsin

• ben ne yazarsam yazayim yinede sana olan sevgimi anlatamaz bu yuzden kisaca iyi ki dogdun de

• Doğum günün kutlu olsun ablaların en güzeli, en iyisi vs vs diyerek at.

Kızlar Ne Diyor 2

• İyi ki varsın ve iyi ki benim ablamsın,senin sevgin için yarışırım bile:)Hem esprili hem duygusal oldu galiba.

• ablanın doğum günü bugün mü?

Yükleniyor...