Skype hesabını nasıl silebilirim?

Skype diye bir şey varmiş bilginiz varsa lutfen bakarsaniz iyi olur ..Şimdi buldum sevgilimin bi skype hesabı varmış aslında tam ne olduğunu bilmiyorum ama hesaba girmeye başardım şimdi onu silmek istiyorum nasis yapmam lazım ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Team Speak 3 kullanıyorum malesef :)

• oyun içinmi?
      oyun içinse online dir zaten :D

• Öncekileri Göster
    • Oyunda Türk oyuncular var. Örneğin bir kaç klan var benim bulunduğum Avallon, Elturco, Ottoman bunlar tanıdıklar. Ama bazen oluyor kendi köpek gibi oluyor bu klanlar :D Özellikle Ruslar, Almanlar ve Araplar deli gibi para yatırıp oynuyor :D Sonra biz türkler, polonyalılar, sırplar falan filan :D

• ^^ işlerim çıktıda :D eheh

Erkekler Ne Diyor 4

• telefonla grüşmeye yarar die biliorm

• Skype görüntülü konuşma işte.Msn'den kamera ile konuşmasnın aynısı.

• nasıl silebilirim ?

• Öncekileri Göster
    • neden ?

• Çünkü izinsiz özel hayata müdahale var.Bana bunu yapan bir sevgilim olsa, saniyesinde ayrılırım.Çünkü, bana sormadan benim özelime girmiş ve kapatmış.

• melaba dünyalı

• girip şifresini değiştir

Kızlar Ne Diyor 3

• senden saklamış mı , inkar mı etti nedir bu kadar araştırma ve takmanın sebebiayrıca msn hesabı gibi bişey onu silince bişey değişmeyecek yenisini alır.

• sevişmeyin bi

• ts de var buna ekskype genelde oyunlarda birlik klan guild katılımları için kullanılırts de grup kurulur dungeonlarda zindanlarda iletişim için kullanılır yazmak sıkıntı olduğu için

• Sen bu işi biliyorsun :D Runes of Magic için. ee zindanlara giriyoz lazım oluyor :P

• Öncekileri Göster
    • Oyunda Türk oyuncular var. Örneğin bir kaç klan var benim bulunduğum Avallon, Elturco, Ottoman bunlar tanıdıklar. Ama bazen oluyor kendi köpek gibi oluyor bu klanlar :D Özellikle Ruslar, Almanlar ve Araplar deli gibi para yatırıp oynuyor :D Sonra biz türkler, polonyalılar, sırplar falan filan :D

• Nereye kaçtın kız :D Daha Türk oyuncuları soruyodun.

Yükleniyor...