Skype hesabını nasıl silebilirim?

Skype diye bir şey varmiş bilginiz varsa lutfen bakarsaniz iyi olur ..Şimdi buldum sevgilimin bi skype hesabı varmış aslında tam ne olduğunu bilmiyorum ama hesaba girmeye başardım şimdi onu silmek istiyorum nasis yapmam lazım ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Team Speak 3 kullanıyorum malesef :)

• ^^ işlerim çıktıda :D eheh

• Oyunda Türk oyuncular var. Örneğin bir kaç klan var benim bulunduğum Avallon, Elturco, Ottoman bunlar tanıdıklar. Ama bazen oluyor kendi köpek gibi oluyor bu klanlar :D Özellikle Ruslar, Almanlar ve Araplar deli gibi para yatırıp oynuyor :D Sonra biz türkler, polonyalılar, sırplar falan filan :D

• hmm :D Türkler varmı bari?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• girip şifresini değiştir

• melaba dünyalı

• Skype görüntülü konuşma işte.Msn'den kamera ile konuşmasnın aynısı.

• Çünkü izinsiz özel hayata müdahale var.Bana bunu yapan bir sevgilim olsa, saniyesinde ayrılırım.Çünkü, bana sormadan benim özelime girmiş ve kapatmış.

• neden ?

• Bilmiyorum da silince ne eline geçecek.Ayrıca onu silmen ayrılık sebebi.

• Öncekileri Göster
  • telefonla grüşmeye yarar die biliorm

Kızlar Ne Diyor 3

• ts de var buna ekskype genelde oyunlarda birlik klan guild katılımları için kullanılırts de grup kurulur dungeonlarda zindanlarda iletişim için kullanılır yazmak sıkıntı olduğu için

• Nereye kaçtın kız :D Daha Türk oyuncuları soruyodun.

• Oyunda Türk oyuncular var. Örneğin bir kaç klan var benim bulunduğum Avallon, Elturco, Ottoman bunlar tanıdıklar. Ama bazen oluyor kendi köpek gibi oluyor bu klanlar :D Özellikle Ruslar, Almanlar ve Araplar deli gibi para yatırıp oynuyor :D Sonra biz türkler, polonyalılar, sırplar falan filan :D

• Biliyosundur 2010 mayısta bu oyunun DVdleri Hürriyet gazetesi ile dağıtıldı. Bende hemen bi tane kaptım :D O zamandan beri oynarım genel olarak :D Ama bu charla şubat veya marttan beri :)))

• Öncekileri Göster
  • senden saklamış mı , inkar mı etti nedir bu kadar araştırma ve takmanın sebebiayrıca msn hesabı gibi bişey onu silince bişey değişmeyecek yenisini alır.

• sevişmeyin bi

Yükleniyor...