• Sor
  • Bence

Rüyalar hayatımızı etkiler mi?

gördüğümüz rüyalar hayatımızı etkiler mi yada yönlendirirmi hani rüyamda gördü olabilir gibi

En İyi Görüş

• Ben şöyle bir rüya gördüm...bir tarlada ayağimi toprağa kazımıştım..baktım içinde para var..sonra elime küreği aldım kazdım taşımayacağım kadar para çıktı bu arada paralar kagıt degil...yabancıydı bide..sonra acayip yağmur yağdı baktım paralar buz gibi eriyip kan rengine dönüşüyor..ve renk bana bulaştı yağmurda dinmişti..şehre gittiğimde baktim herkes saskin saskin bakiyor ve birisi iste katil srfsiz bu diye bağırdı...korkudan donmuştum..bir anda kaçmaya çalisicaktim ama arkama döndügümde önümde kocaman çelik kapı vardı...bir anda sırtıma biri vurdu..ve uyandigimda kendimi sırtüstü yerde buldum...ilk defa hayatımda bu kadar korkmuştum..ve şükrettim...

Kızlar Ne Diyor 10

• benim bi gördüğüm rüya çıktı aynen.

• Ya birileri kaçırır ya silahlı adamlar peşime düşer ya ölürüm cenazemi görürüm. Yok yani hayatımı etkilemedi daha kimse silah dayamadı kafama :)

• korkunca etkiliyor valla.. kalktığım zaman yaşadığma dua ettiğim çok olmuştur

• Rüyaların kesinlikle gelecekten haber verme gibi bir özelliği olamaz. Onu sadece Allah bilir . Eğer oluyorsa o bir tesadüftür veya bilinçaltınıza yerleştiği için farkında olmadan yaparsınız ve ben bunu rüyamda görmüştüm dersiniz. Kısacası rüyalara fazla takılmanın bir anlamı yok bedava sinema :))

• her rüyanın bir anlamı olduğunu düşünenlerden değilim.birçoğu bilinçaltının etkisiyle oluşuyor

• gördügüm bazi rüyalara cok kafami takiyorum, bence etkisi kesin vardir :) hem ayrica bosuna rüya görmüyoruz! Cok acayip rüyalar görürüm,anneme anlattigim zaman,senin rüyalarin bos cikmaz der! Cünkü cok tuhaftir, cok gercekcidir :) Yani genellikle bos rüyalaar görmem :) Ve etkisinin olduguna inaniyorum!

• off hemde çok heleki sevdiğimii görüyosam salakça bi gülümsemeyle uyanıyorum :D

• Çok rüya görmem. Görürsemde çok istediğim, hep hayalini kurduğum şeyleri ve kişileri görüyorum.

• Nadir rüya görüyorum ve harfiyen de olmasa çıkıyor o yüzden inanıyorum..

• Hayırdır inşallah

• Çok fazla bir etkilenme olmaz. Hele yönlendirme hiç. Şahsen, çok rüya görürüm ve hepsi de bana film gibi gelir, oldukça fantastik ögeler barındırır. Bazen onları yazarım unutmayayım diye. bazen oturur bazı sahnelerini çizmeye çalışırım. çok ilginç bir rüya ise belki bir kaç gün aklımda döner durur. Veya uzun bir zaman sonra yanımdaki birisine anlatırım masal gibi. Rüyaların bendeki etkisi bunlardan ibaret. Çok takılmam. Çok korkutucu rüyalar gördüğüm zamanlar da olur, o zaman da moralimi bozmaya kalkmam niye böyle şeyler gördüm diye. Rüyadır olur bir şekilde..

Erkekler Ne Diyor 10

• Gördüğünüz rüya, kördüğüm ise! psikolojinizi etkiler. her ne kadar bu konuda amel edilmemesi gerektiğini bilmem ve bu konuda da bilgi aktarmama karşın, bizatihi 2 gün önce gördüğüm rüyanın belli bir zaman etkisinde kaldım. bilinçli hareket encamında bu halden sıyrılmasını bildim. bunun bir kaç yolu vardır. 1-rüya görmek için çaba sarfetmeyin 2-rüyalarınızla arkadaş olmayın! :) 3-yukarıda yazdıklarımız hemfikir olduğumuz cümlelerden sadece biri olsun.

• alakası yok sadece bilinç altına yerleşen seni etkileyen olaylardan karma

• Rüyalar gerçektir gelecekten yada yapacağın yanlış ve doğru dan haber verir ama bunun yanında bilinç altında görülen rüyalar da vardır onlar önemsiz rüyalar dır ve fazla dikkate alınması gerekmez

• rüyalar bilinçaltımızın birer ürünüdür. bilinçaltımızda yaşadığımız olaylara göre şekillendirir. herhangi bir şeyi de rüyamızda gördüğümüz için yapmayız, yapmak istediğimiz ve bastırdığımız için rüyasını görürüz. anladın?

• Rüyalar gerçek olsa :D

• aslında tam tersi. günlük hayatta yaşadıklarımız rüyalarımızı şekillendirir.

• Yani yoksa kos kocaa kamyon nasıl devriliyor zannediyorsun.

• Hayır..

• bilmiyorum da geçenlerde istediğin rüyayı görebileceğin bir zamazingo icat edildiği çıkmıştı gazetelerde çıksın ne var ne yok satıp almayı planlıyorum en iyi yatırım olur heralde

• aa ciddi mi? ilginçmiş, denemek lazım :D

• sen burada mıydın ben de malatya ya gittin sandım
      valla lucid dream cihazları satıyorlar işe yarar mı bilmem ama bu söylediğim daha piyasaya çıkmadı hürriyet te çıkmıştı abd de iki genç girişimci buldu diye ama asparagas ta olabilir böyle bir buluş olsa her gün haberlere çıkar edison ampülünden sonra gelmiş geçmiş en yaygın ürün olurdu diye düşünüyorum

• ruyamda bir yasli dede haci gibi bir adam gordum 2 gun sonra o adami aksam disrada gordum tek basimaydim cok ilginc bir olaydi

Yükleniyor...