• Sor
  • Bence

Yaz tatilinde neler yapabilirim? Önerilerileriniz neler?

Çok sıkıldım arkdaşlar neler yapabilirim yaz tatilinde. önerilerileriniz neler?

Güncellemeler:
evde ne yapabilirim:D dısarı çıkacak ortamda değilim ne yazık ki:(

En İyi Görüş

• Yemek kitabından hiç yapmadığın bir yemek tarifini dene.Pilates topu al, evde pilates, aerobik falan yap.Kibrit çöplerinden hayalindeki pembe panjurlu evi yap. :)Birkaç film al, evde izle.Bir bilim-kurgu romanı al, başka evrenlere göç et.

Erkekler Ne Diyor 6

• Evde yapılacak hobiler mevcut. Örneğin hobi merkezine yazılır el becerinle mükemmel işler yapoar artı para kazanırsın. Yemek. spor gibi bilindik işlerle de zaman geçer

• yorumun için teskr edrm

• Ben teşekkür ederim ama hobi merkezlerini düşün derim.

• düşüncm;)

• Br erkek arkadaş bul o seni baya açar..

• yaz bitti sen daha tatil yapmayımı planlıyorsun.evdeysen bence ev işlerinden başka birşey yapamayacağın kesin.ha dersen ben maharetliyim örgü ör,boncuk diz,tesbih yap,duvarları boya,hatta su elektrik tesisatını yenile...:))

• Kitap, spor, çeşitli hobiler... Seçenek bol, ama imkanların ne durumda onu bilmiyorum.

• bulunduğum şehirden dolayı dısarı çıkıp spor tarzı şeyler yapamam. evde neler yapabilirim?

• Öncekileri Göster
    • İnternette yapabileceklerin dışında pek bir şey gelmiyor aklıma, kitap okumak genel olarak yapabileceğin en faydalı iş.

• tamam teskrler;)

• Erm... Yastık savaşı?

Kızlar Ne Diyor 4

• muzik dinle, kitap oku, ders calıs, telefonla konus, saclarını yap internetten dizi izle, dil biliyorsan internetten bi cok sey yapabilirsin en kotu ihtimal birlikte bile pratik yapabiliriz. Komik videolar izle. Her gun tarihi bi seyler arastır. Kisisel gelisim icinde bi seyler de yapabilirsin olabilir. Meyvelerin yararlarına filan bak ne biliyim bana vakit kalmıyo bunları yapmaktan :)

• kıyafet dolabını bosalt ayakkabılarını takmadıgın aksesuarları topla eskıyı nasıl degerlendırebılırız dıye dusun gıt incik boncukçudan dikişine güveniosan pul payet dık ne bılım utuyle yapısan tas al sekıl yap ayakkabını boya içindeki deryabaykalı çıkar anlıcağın hem eğlenır hemde kışa yada yaza bı kac bısı kazandırısın

• :)) iyiymiş derya baykal gibi olmayı deniyim bi

• Öncekileri Göster
    • :)) bnde de vardır öyle şeylere ilgi. bnde kardeşimin tahtadan bi kalemliği vardı onu boyadım sonuç çöpe atıldı:)

• çöpe mi atıldı anlaşılan kalemliği paylaşamadınız... içinde sanat ruhu var belli oluyor :))

• yaz tatilimi kaldı sanki :s

• yaz bıttı zaten sonra bayram seyran muhabbetlerı sonra okul açılıyor defter okul esyaları muhabbetı bence yan gel yat ıyı degerlendır su kalan zamanı

• :)) ya bi yerden sonra yangelip yatmakta sıkıyor

• kıtap oku tuval alıp resımyap puzzle boz yap

Yükleniyor...