Ne yapsam kilo alırım ?

kilo almak için ne yapabilirim, çok bilen varsa acil yardımcı olursa çok sevinicem her türlü ilaç kullandım ama alamıyorum yardımmmmm...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bol bol ekmek ye yemeği az ye ama ekmeği fazla ye yemegi yedikten sonra bi 15 20 dk uzan hergün mutlaka pilav ye en önemlsi süt iç günde 1 lt 1 hafta sonra 5 kilo Garanti Denedim oLdu (:

• inşallah bakalım teşekkür ederimm

• Çok kolay kilo alırsın (:

• :) hmm kullanmıyorum

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 16

• istersen kullandığım takviyenin adını verebilirim.

• alayımmmmmmm ?: ))

• bende alamıyordum. sonra sporcuların kullandığı besin takviyelerinden kullandım.15 kilo aldım.

• yuh araştryorm hemen sagoll

• hamur işi gece yatarken yemek cola cips aban gitsin :D

• :) tamam gömülcem hamur işlerine hatta arayım annemi şimdi börek yapsın :D

• benim gibi iştahlı bir erkek arkadasın olsa alırdın :)

• :) dene bakalım

• sağolasınn ben bi bu yöntemleri deneyim :D:P

• gel bi hafta takıl kilo almassan bişey bilmiyorum :)

• Öncekileri Göster
  • Yemekten kalkınca tekrar yerine otur ve zorla bir kaşık daha ye miden acılsın mideni küçültmüşssün.

• En iyi cevapta secersin artık okadar duadan sonra burdada prestij lazım dimi yani:)

• :)

• Tek amaç cennete girmek ve duanı okudum aminnnnnnnnnnnnn:)

• Öncekileri Göster
  • çok mu zayıfsınnn

• yeee yat super buyuyyoo :)

• arada sırada kan ver Kızılaya, bol soda iç, bol et ye, arada muz ye. Birde ACE Plus Selenyum vitamin mineral hapı at. Ayda bir seferde alerji hapı at. Zyrtec falan. Bira içersende göbeğe faydası olur.

• woouww deniycem çok teşekkür.ederim:)

• kilo alamayan kız he :) şaşırdım. kızlardan gelen yorumları değerlendir bence.

• biliyorum

• yok sana demedim :))

• ama olmadı buuu !

• Öncekileri Göster
  • Hamile Kal (=

• aynen moralim bozuk olduğunda resmen oruç tutuyorrum

• öyle yiyecekler sağlıklı değil :( aslında normal yiyişimde iyi değil iştahım yok bazen bütün gün hiçbişey yemediğim oluyordu :(

• güzel çözümleme ama kız bekarmış :))

• Öncekileri Göster
  • kilonu ve boyunu yazarmisin lütfen

• evet resmen pskolojm bozuldu düzeltmem şart

• evet alman sart sen bunu psikolojik sorun haline getirmissin önce psikolojini düzelt sonra alirsin inanki

• 158. boy :) kilo 43 :/

• walla ben geceleri cok acikirim gece kalkip yemek yerim.kilo yapiyo.ama tavsiye etmem vucud endeksin kac?

• balık yağı ?

• Doktora gitmelisin

• kullandım sonuç aynı

• Aynı sorum bendede vardı doktor ilaç vermişti hiç biri işe yaramadı zamanla vücüt yaşlanınca kilo alıyor zaten akışına bırak benim şuan nurtopu gibi göbeğim var mutlumuyum hayır

• aynen manken gibiyim hıhh :D

• gereksiz insanlar topluluğu ya onlar sırf negatif enerji ile dolaşıyolar keşke o sıra bende orda olsamda cevaplarını versem manken gibisin gibi mesela :) 0 benden olunmaz doğulur gibi :)

• kimseyle görüşmüyorum yolda denk gelseler pat diye söylüyolar insanda biraz düşünce olur ama yok yokk

• Öncekileri Göster
  • çocuk yap

• spor spor spor başka türlü bünyen kilo almıyor

• insan ne yok isterse ona sahip olamaz :) iyi kilon cidden kafaya o kadar çok takma

• tamam takmamaya çalışıcam bakalımm

• alırsın be arkadaşım çok takma kafana :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 6

• benle bir ay takılman kafi :p

• :))

• ben de bıktım cidden :(

• hm git bakalım ne diycek canım

• dyetisyene gidiyorum bu hafta içinde beyb

• :(

• Ensure besin takviyesi kullan.39 kılodan 53 kıloya çıktım ben..

• önemli değil :)

• tamam canım teşekkür.ederimm :)

• Kakaolusu güzel tavsiye ederim :) Günde 3 tane içsen iyi olur ama ben 2 tane içiyodum :)

• Öncekileri Göster
  • eskiden bende çok zyıftım :D nasıl kilo aldım yazayım sigara içiyosan hemen bırak ben sabahları ekmeğin içine terayağı sürüyordum tulum peyniri ve ceviz koyuyordum onu yiyordum öğlen akşam yemeğinde iyice doyana kadar yiyordum ara öğünlerdede tıkınıyordum. Gece yatmadan pekmez 1 çay bardağı sabah uyanır uyanmaz 1 yemek kaşığı bal .. Ve mutlaka 2 bardak süt içiyordum. Patates kızartmasıda güzel kilo aldırıyordu dene derim ben çok hızlı kilo almıştım bu şekilde

• hmm :)) içim almıyo azcık yesem tıkanıyorum işte ama ekmeğe başladım canım sağol :)

• sonradan çok kilo alırsan nasıl verceksin kilo kolay alınıyorda vermesi zor bence doktora git

• boy ve kilon kaç?

• almak istiyorum diyetisyene gittim sağlıklı klio almak için inş. sagoll

• sen kilo vermemikmi sitiyorsun almakmı anlamadım .s neyse umarım istediğini gerçekleştirirsin

• Öncekileri Göster
  • bende alamıyorum tatlım ya :(

• :( benim pek iştahım yok çok yemiyorum :(

• :( ben çok stresli sinirli bi insanım sinirimden kurudum kaldım :D

• aldırayım sana bol bol çikolata cips kola fast food tüket sonra gör :))

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...