• Sor
  • Bence

Ne yapsam kilo alırım ?

kilo almak için ne yapabilirim, çok bilen varsa acil yardımcı olursa çok sevinicem her türlü ilaç kullandım ama alamıyorum yardımmmmm...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bol bol ekmek ye yemeği az ye ama ekmeği fazla ye yemegi yedikten sonra bi 15 20 dk uzan hergün mutlaka pilav ye en önemlsi süt iç günde 1 lt 1 hafta sonra 5 kilo Garanti Denedim oLdu (:

• hadi ya bol ekmek ve süt bu gün başlayım bundan sırayla gideyim hepsini deneyim :D:P

• Öncekileri Göster
    • Çok kolay kilo alırsın (:

• inşallah bakalım teşekkür ederimm

Erkekler Ne Diyor 16

• Aynı sorum bendede vardı doktor ilaç vermişti hiç biri işe yaramadı zamanla vücüt yaşlanınca kilo alıyor zaten akışına bırak benim şuan nurtopu gibi göbeğim var mutlumuyum hayır

• :)) sağlıklı kilo almak istiyorum diyetisyenede gittim dediğin gibi alsamda anca göbek çıkıyo çok sinir bozucu ya bi orta yolu bulamadım

• Öncekileri Göster
    • gereksiz insanlar topluluğu ya onlar sırf negatif enerji ile dolaşıyolar keşke o sıra bende orda olsamda cevaplarını versem manken gibisin gibi mesela :) 0 benden olunmaz doğulur gibi :)

• aynen manken gibiyim hıhh :D

• kilo alamayan kız he :) şaşırdım. kızlardan gelen yorumları değerlendir bence.

• :)) ya çok zayıf değilim ama azıcık alsam daha hoş olucak şöyle bi 5 kilo alsam ahh alabilsemm

• Öncekileri Göster
    • yok sana demedim :))

• biliyorum

• kilonu ve boyunu yazarmisin lütfen

• 158. boy :) kilo 43 :/

• evet alman sart sen bunu psikolojik sorun haline getirmissin önce psikolojini düzelt sonra alirsin inanki

• evet resmen pskolojm bozuldu düzeltmem şart

• istersen kullandığım takviyenin adını verebilirim.

• alayımmmmmmm ?: ))

• bende alamıyordum. sonra sporcuların kullandığı besin takviyelerinden kullandım.15 kilo aldım.

• yuh araştryorm hemen sagoll

• çok mu zayıfsınnn

• balık yağı ?

• kullandım sonuç aynı

• Doktora gitmelisin

• hamur işi gece yatarken yemek cola cips aban gitsin :D

• :) tamam gömülcem hamur işlerine hatta arayım annemi şimdi börek yapsın :D

• benim gibi iştahlı bir erkek arkadasın olsa alırdın :)

• :) erkek arkadaşım iştahlıydı ama çok sinir stres yaptrırdı sağolsun sinirimden kurudum kaldım :(

• Öncekileri Göster
    • sağolasınn ben bi bu yöntemleri deneyim :D:P

• :) dene bakalım

• Yemekten kalkınca tekrar yerine otur ve zorla bir kaşık daha ye miden acılsın mideni küçültmüşssün.

• zorla yediğim zaman afedersin kuscakmış gibi oluyorum

• Öncekileri Göster
    • :)

• En iyi cevapta secersin artık okadar duadan sonra burdada prestij lazım dimi yani:)

• yeee yat super buyuyyoo :)

• arada sırada kan ver Kızılaya, bol soda iç, bol et ye, arada muz ye. Birde ACE Plus Selenyum vitamin mineral hapı at. Ayda bir seferde alerji hapı at. Zyrtec falan. Bira içersende göbeğe faydası olur.

• woouww deniycem çok teşekkür.ederim:)

• Hamile Kal (=

• evli değilim

• Öncekileri Göster
    • öyle yiyecekler sağlıklı değil :( aslında normal yiyişimde iyi değil iştahım yok bazen bütün gün hiçbişey yemediğim oluyordu :(

• aynen moralim bozuk olduğunda resmen oruç tutuyorrum

• walla ben geceleri cok acikirim gece kalkip yemek yerim.kilo yapiyo.ama tavsiye etmem vucud endeksin kac?

• spor spor spor başka türlü bünyen kilo almıyor

• sporada gittm anca kas yaptım onları kaybedemiyorum şimdi de :( kiloda alamadım :/

• Öncekileri Göster
    • tamam takmamaya çalışıcam bakalımm

• insan ne yok isterse ona sahip olamaz :) iyi kilon cidden kafaya o kadar çok takma

• çocuk yap

Kızlar Ne Diyor 6

• Ensure besin takviyesi kullan.39 kılodan 53 kıloya çıktım ben..

• hmm ne kadar sürede kilo aldın ?

• Öncekileri Göster
    • tamam canım teşekkür.ederimm :)

• önemli değil :)

• bende alamıyorum tatlım ya :(

• sizin diğer kadınlardan farkınız ne? hepsi kilo vermek için can atıyor siz alamıyorum diyosunuz :D

• Öncekileri Göster
    • :( ben çok stresli sinirli bi insanım sinirimden kurudum kaldım :D

• :( benim pek iştahım yok çok yemiyorum :(

• benle bir ay takılman kafi :p

• :))

• eskiden bende çok zyıftım :D nasıl kilo aldım yazayım sigara içiyosan hemen bırak ben sabahları ekmeğin içine terayağı sürüyordum tulum peyniri ve ceviz koyuyordum onu yiyordum öğlen akşam yemeğinde iyice doyana kadar yiyordum ara öğünlerdede tıkınıyordum. Gece yatmadan pekmez 1 çay bardağı sabah uyanır uyanmaz 1 yemek kaşığı bal .. Ve mutlaka 2 bardak süt içiyordum. Patates kızartmasıda güzel kilo aldırıyordu dene derim ben çok hızlı kilo almıştım bu şekilde

• hmm :)) içim almıyo azcık yesem tıkanıyorum işte ama ekmeğe başladım canım sağol :)

• ben de bıktım cidden :(

• :(

• dyetisyene gidiyorum bu hafta içinde beyb

• hm git bakalım ne diycek canım

• sonradan çok kilo alırsan nasıl verceksin kilo kolay alınıyorda vermesi zor bence doktora git

• kolay alınmıyo bende malesef kaç yıldır uğraşıyorum diyetisyene gittim ama verdiği listeye uyamadım saat başı ufak ufak öğünler yiycektm saçma geldi

• Öncekileri Göster
    • almak istiyorum diyetisyene gittim sağlıklı klio almak için inş. sagoll

• boy ve kilon kaç?

Yükleniyor...