En komik ve en kötü erkek ismi hangisi ?

tanıştığınız zaman karşıdaki kişinin ismi sizde önyargı oluştururmu? örneğin ismi ibiş olsa 2-0 geridemi başlar ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• önce kişiliğine önem veririm tabiki ama, ben bazı erkek isimlerini sevmiyorum örneklerle açıklayım bunu:p listem uzun olsada:))

mesela tacettin necmettin hayrettin nizamettin gibi tintinli isimleri sevmem isim dediğin az öz olucak :)) bide sevmediğim isim ruhii:)) o nasıl bir ruh hali ile o ismi söylemişlerse artık :D

• evet öyleydi isim önemli yani.

• konu derindi..

• :))

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 15

• hüsametin, kinyas

• 2 -0 neki direk mağlup olarak başlar:D isim gerçekten önemli bna kalırsa.o tarz isimler bna çok itici gelio direk o insandan soğuyup insani duygularımı dewreye geçirip o insana acımaya başlıyorm

• o insan üzerindeki ilk izlenimim ona acımak oluyo, bu acımamın sebebide ismi.başarılıysa dahada acırım böyle başarılı bi adama yakışmışmı hiç hüsam ismi der kahrolurummm:D:D:D

• mesala adamın adı kuddusi diyelim.. ya da hüsamettin ama çok başarılı bir insan.. yinede acıyormusun adama sır adı hüsam diye :)

• bana göre butun isimler güzel.

• tosun diye isim var ya :)))

• satılmış. o ne la öyle isim mi olur

• hikayesini bilmiyorum ama bence kötü bi isim bilmeyen için

• o ismi koymalarının batıl bi hikayesi var.. farkındalar kötü bi isim olduğunun yani :)

• Hayatım boyunca tanıdığım en yakışıklı 2 erkeğin biri murtaza biri şehmuzdu. Ondan sonra bıraktım bu işleri

• bak demek ki genelde tanıdığımız insanlara göre çiziliyor isimlerin bizde bıraktığı imaj .. ama şehmuz güzelmiş:)))))))))))))))))))))))))))

• evet:D maalesef

şaban

• ferhamuz:D

• cidden böyle bir isim var anlam veremediğim:D

• yook artık daha neler :)

• Fenasi Kerim:D

• zıt kutuplarında uyum yarattığını hesaba katacak olursak.. bu isimde hem güzel bi uyum hemde zot bir uyum söz konusu.. kerim gibi gayet düzgün anlamlı bir ismin fenasi yle birşelince böyle cazibeli ve sexi bir isim haline gelmesi ayrı bir harmony yaratmış.. bu ismi tuttum..

• evet evet uyum olmazsa olmaz ;ten uyumu ,fenasi kerim uyumu ;siyah ,beyaz uyumu;iyi ,kötü uyumu.Bunlar hep uyumlu şeylerdir:D

• uyumlu işte...

• Öncekileri Göster
  • memiş derler ya o da komik:O

• hepsi bi yere kadar da ... satılmış feci... insanın psikolojisinde derin izler bırakır... memiş te öyle olduğu için.. hayatı boyuncadalga geçileceği için o adam perte çıkmıştır..dahada iflah olmaz..

• mamoş:))

• abdulrezzak

ibiş 10-0 geride başalr

:D

• 2-0 mı :D adı ibiş olsa başlamaz bile, gülesim gelir hep

• aynen öyle :)

• ne yani mehmet günsur un adı ibiş günsur olsa..ı..ıh olmaz mı diyeceksin :))

• büyük konuşmak istemiyorum aslında ama yok olmaz ibiş falan :)

• Öncekileri Göster
  • Ökkeş-

• yani tabi kulağa komik gelen bi isim olunca insan bi duraklıyo ilk başta ama hayat isimden ibaret değil. yada isme göre sevip sevilmiyoruz.. tanıdıkça ne kadar iyi bi insan olduğunu görüp sevmeye başladıkça aismi ne olursa olsun farketmez bence:)

• Kesinlikle bu bende var. Orhan-Emrah-Cengiz bu tür isimler çok itici geliyor. 2-0 ne 10-0 geride başlar.

• kulağıma küpe olsun :))) salakça düşünmem :)

• Böyle salakça düşünüp oğluna Halagü Hülagü koyma.

• onu taşıyan kişi o onurla ü yü akla getirtmez :

• Öncekileri Göster
  • abuzer :)

• neden :)

• ayıp be :)

Erkekler Ne Diyor 9

• satılmış olmasında ne bok oluosa olsun.

• şergavi diye isim duydum ya

• aynen :)

• adam orjinalmiş.. iyi yanıda var bak akılda kalıyor :)

• İlmittin duymuştum ben :)

• ördek mi :s

• ben ördek diye bayan ismi bile duydum :))

• ibiş mi yimiş mi :)

• :D:D:DD ibiş ne yahu :D muittin murtaza gibi :D

• isim ne alaka ya isim isimdir :) kişilik önemli

• Şerafettin

• küçükken nefret ettiğim bir kişinin adıydı ve hala itici geliyor

• o isim güzel bak...

• Kamuran

• Mahmut,kızların en sevdiği isim mahmut'tur ama..

Yükleniyor...