• Sor
  • Bence

En komik ve en kötü erkek ismi hangisi ?

tanıştığınız zaman karşıdaki kişinin ismi sizde önyargı oluştururmu? örneğin ismi ibiş olsa 2-0 geridemi başlar ?

En İyi Görüş

• önce kişiliğine önem veririm tabiki ama, ben bazı erkek isimlerini sevmiyorum örneklerle açıklayım bunu:p listem uzun olsada:))mesela tacettin necmettin hayrettin nizamettin gibi tintinli isimleri sevmem isim dediğin az öz olucak :)) bide sevmediğim isim ruhii:)) o nasıl bir ruh hali ile o ismi söylemişlerse artık :D

• güldüm :))))
      peki erkek tam senin istediğin özelliklere sahipse ama adı ruhi.. ruhi ismini senin gözünde karizmatik gösterme gibi bir ihtimal yok mu ?

• Öncekileri Göster
    • konu derindi..

• evet öyleydi isim önemli yani.

Kızlar Ne Diyor 17

• Ökkeş-

• bana göre butun isimler güzel.

• tosun diye isim var ya :)))

• satılmış. o ne la öyle isim mi olur

• o ismi koymalarının batıl bi hikayesi var.. farkındalar kötü bi isim olduğunun yani :)

• hikayesini bilmiyorum ama bence kötü bi isim bilmeyen için

• evet:D maalesefşaban

• Hayatım boyunca tanıdığım en yakışıklı 2 erkeğin biri murtaza biri şehmuzdu. Ondan sonra bıraktım bu işleri

• bak demek ki genelde tanıdığımız insanlara göre çiziliyor isimlerin bizde bıraktığı imaj .. ama şehmuz güzelmiş:)))))))))))))))))))))))))))

• 2-0 mı :D adı ibiş olsa başlamaz bile, gülesim gelir hep

• ama diğer herşeyi tam istedğin gibi.. adı ibiş diye gittimi yani.. :)

• Öncekileri Göster
    • ne yani mehmet günsur un adı ibiş günsur olsa..ı..ıh olmaz mı diyeceksin :))

• aynen öyle :)

• yani tabi kulağa komik gelen bi isim olunca insan bi duraklıyo ilk başta ama hayat isimden ibaret değil. yada isme göre sevip sevilmiyoruz.. tanıdıkça ne kadar iyi bi insan olduğunu görüp sevmeye başladıkça aismi ne olursa olsun farketmez bence:)

• Cumaziye ve Hilmicem :D :D

• hüsametin, kinyas

• 2 -0 neki direk mağlup olarak başlar:D isim gerçekten önemli bna kalırsa.o tarz isimler bna çok itici gelio direk o insandan soğuyup insani duygularımı dewreye geçirip o insana acımaya başlıyorm

• mesala adamın adı kuddusi diyelim.. ya da hüsamettin ama çok başarılı bir insan.. yinede acıyormusun adama sır adı hüsam diye :)

• o insan üzerindeki ilk izlenimim ona acımak oluyo, bu acımamın sebebide ismi.başarılıysa dahada acırım böyle başarılı bi adama yakışmışmı hiç hüsam ismi der kahrolurummm:D:D:D

• ferhamuz:D

• yook artık daha neler :)

• cidden böyle bir isim var anlam veremediğim:D

• Fenasi Kerim:D

• uuuww :D

• Öncekileri Göster
    • evet evet uyum olmazsa olmaz ;ten uyumu ,fenasi kerim uyumu ;siyah ,beyaz uyumu;iyi ,kötü uyumu.Bunlar hep uyumlu şeylerdir:D

• zıt kutuplarında uyum yarattığını hesaba katacak olursak.. bu isimde hem güzel bi uyum hemde zot bir uyum söz konusu.. kerim gibi gayet düzgün anlamlı bir ismin fenasi yle birşelince böyle cazibeli ve sexi bir isim haline gelmesi ayrı bir harmony yaratmış.. bu ismi tuttum..

• abdulrezzak ibiş 10-0 geride başalr:D

• Kesinlikle bu bende var. Orhan-Emrah-Cengiz bu tür isimler çok itici geliyor. 2-0 ne 10-0 geride başlar.

• herşeyiyle çok eğlenceli ve senin istediğin özelliklere sahip.. esmer kirli sakallı uzun boylu delikanlı diyelim.. ama adı nasuh :)))) 10-0 çok ağır olmadımı ya : )
      hani erkek arkadaşımın adı satılmış derken sesin biraz kısık çıkar o kadar :)

• Öncekileri Göster
    • Böyle salakça düşünüp oğluna Halagü Hülagü koyma.

• kulağıma küpe olsun :))) salakça düşünmem :)

• abuzer :)

• ayıp be :)

• neden :)

• memiş derler ya o da komik:O

• mamoş:))

• hepsi bi yere kadar da ... satılmış feci... insanın psikolojisinde derin izler bırakır... memiş te öyle olduğu için.. hayatı boyuncadalga geçileceği için o adam perte çıkmıştır..dahada iflah olmaz..

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...